خراسان جنوبی را با وجود نیروهای خلاق به برند فروش ایده تبدیل کنیم

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، خبرنگاران/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: با وجود نیروهای خلاق استان، این خطه را باید به عنوان برندی در زمینه فروش ایده تبدیل کنیم.

خراسان جنوبی را با وجود نیروهای خلاق به برند فروش ایده تبدیل کنیم

حمید ملانوری، شنبه شب 27 دی در جلسه شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار کرد: امروز در دنیا کسانی موفقند که بتوانند ایده هایشان را به فروش برسانند، لذا باید با وجود نیروهای خلاق استان این خطه را به عنوان برندی در زمینه فروش ایده تبدیل کنیم چرا که ایده های نوآورانه بر اساس افکار برتر باعث شکل گیری جامعه ای پویا خواهند شد.

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، وی ضمن تبریک هفته شورای آموزش و پرورش، از کوشش های اعضای شورای استان و شهرستان ها در جهت تعالی امر تعلیم و تربیت تقدیر کرد.

استاندار به رسالت خطیر شورای آموزش و پرورش در راستای رشد و توسعه جامعه اشاره نمود وگفت: وظیفه ما در شورا ارائه طرح ها، ایده ها و نظرات در زمینه تعلیم و تربیت هر چه بهتر در جامعه است.

وی با بیان اینکه رسیدن به سعادت، پیشرفت و توسعه در سایه آموزش صحیح، نو و مورد احتیاج جامعه است، اضافه کرد: تأثیرگذارترین افراد ،انسان هایی هستند که با اندیشه و افکار مردم سرو کار دارند و وظیفه تعلیم و تعلم را بر دوش می کشند، لذا شورای آموزش و پرورش باید با خرد جمعی و در قالب شور و مشورت، طرح هایی به روز و نوآورانه را تصویب و اجرایی کند.

وی گفت: باید کوشش کنیم مردم به این سمت سوق داده شوند که در قالب ایده های نو و با کمترین مشقت ، بهترین امکانات را برای خود و جامعه به ارمغان آورند.

استاندار به پیشینه غنی فرهنگی و علمی استان در پرورش انسان های دانشمند در سطح کشور و دنیا تأکید کرد و گفت:تعدد پدران علمی استان، کسب رتبه های برتر کنکورکشور و کسب رتبه های برتر المپیاد های علمی، نشان از توان فکری مردم این دیار دارد.

ملانوری با اشاره به تأثیر فراوان آموزش و پرورش صحیح و کارآمد در کاهش آسیب های اجتماعی توضیح داد: اگر آموزش، صحیح و به درستی صورت پذیرد، جذابیت بیشتری ایجاد می نماید.

وی گفت: اگر دانش و آگاهی فرد به روز نباشد، قطعاً در جهل به سر می برد لذا جرأت، جسارت و ریسک پذیری در کنار اندیشه های بلند، جامعه ای پویا می سازد.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه شورای آموزش پرورش باید بر اساس وظایف محوله، طرح های فرهنگی و آموزشی تدوین کند، یادآور شد: مردم باید به بینشی برسند که بتوانند از منابع و امکانات موجود در اختیارشان بیشترین بهره وری را در جهت رشد خود و جامعه به کار گیرند.

ملانوری با بیان اینکه روحیه مطالبه گری باید در جوانان تقویت گردد، به نقش آموزش و پرورش در تربیت انسان هایی با تفکر توسعه ای اشاره نمود و گفت: آموزش و پرورش باید افکار انسان ها را رشد دهد.

ور این جلسه، با اهداء حکمی به امضای وزیر آموزش و پرورش، استاندار به سمت رئیس شورای آموزش و پرورش استان منصوب شد و از اعضای شورای آموزش و پرورش استان تقدیر به عمل آمد.

ملانوری، رئیس شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی شد

با حکم وزیر آموزش و پرورش، ملانوری به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی منصوب شد.

بر اساس حکمی به امضای وزیر آموزش و پرورش، استاندار به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش استان معرفی گردید.

در متن حکم محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش آمده؛ به استناد بند 2 ماده 3 قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش مصوب 26 دی ماه 1372 مجلس شورای اسلامی، به ریاست شورای آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی منصوب می شوید.

با عنایت به نقش حساس شوراهای آموزش و پرورش در تصمیم گیری های راهبردی و تسهیل فعالیت های اجرایی، بی تردید حضور فعال و ارزشمند جنابعالی در جلسات شورا و بهره مندی از ظرفیت بانوان و جوانان و همکاری صمیمانه با سایر اعضا، موجبات تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خواهد بود.

توفیق روز افزون تان را در توسعه تعلیم و تربیت آینده سازان میهن اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. این حکم، در انتهای جلسه شورای آموزش و پرورش استان توسط واقعی مدیر کل آموزش و پرورش به استاندار اهدا شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خراسان جنوبی را با وجود نیروهای خلاق به برند فروش ایده تبدیل کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خراسان جنوبی را با وجود نیروهای خلاق به برند فروش ایده تبدیل کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید