قیمت مسکن امروز در تهران 10 دی 99

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، تحقیقات میدانی از بازار مسکن در دو منطقه 9 و 10 که با عنوان مناطق مصرفی واقع در مرز نیمه شمالی و جنوبی تهران شناخته می شوند، از عقب نشینی برخی مالکان این مناطق از قیمت های قبلی حکایت دارد.

قیمت مسکن امروز در تهران 10 دی 99

به گفته برخی از واسطه های ملکی فعال در این دو منطقه در حال حاضر برخی قیمت های پیشنهادی در بازار خرید و فروش مسکن نسبت به حدود دو ماه گذشته با کاهش روبرو شده و یکی از دلایل آن را اتفاقات رخ داده در خارج از بازار مسکن عنوان می کنند.

بر اساس این گزارش، در این دو منطقه مصرفی از پایتخت تعداد خریداران نسبت به ماه های گذشته با افت روبرو بوده به طوری که جو غالب بر بازار تداوم کاهش قیمت مسکن در ماه های آینده است.

نتیجه بررسی میدانی بازار مسکن از برخی بنگاه های معاملات ملکی نشان داد، برخی از خریداران و فروشندگان در هفته های گذشته برای دریافت قیمت مراجعه کردند اما بخش قابل توجهی از مراجعات منجر به قرارداد نشد.

طبق پیش بینی فعالان بازار مسکن در این دو منطقه مصرفی، طبق سنوات گذشته بازار مسکن در دو ماه پایانی سال با یک رونق نسبی روبرو می شود. نتایج این گزارش حاکی از آن است که بازار مسکن به ویژه در این دو منطقه واقع در مرز نیمه شمالی و جنوبی تهران در یک بلاتکلیفی از آینده واقع شده است، به این معنا که بخش قابل توجهی از خریداران به دلیل کاهش انتظارات تورمی، به دلیل انتظار افت بیشتر قیمت ها فعلا تمایل زیادی برای ورود به بازار مسکن ندارند.

در عین حال در سمت عرضه نیز یکسری فروشندگان با پیش بینی تداوم کاهش قیمت، ملک خود را با تخفیف بیشتر عرضه کردند و برخی فروشندگان نیز به دلیل عدم پیش بینی از آینده فعلا از عرضه ملک خود امتناع می کنند.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز

به "قیمت مسکن امروز در تهران 10 دی 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن امروز در تهران 10 دی 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید