عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: از حق میزبانی کوتاه نمی آییم

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، یک عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به واگذاری میزبانی گروه ایران به بحرین، گفت: ما هم چنان بحث میزبانی انتخابی جام جهانی را پیگیری می کنیم و از حق میزبانی خودمان کوتاه نمی آییم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: از حق میزبانی کوتاه نمی آییم

طهمورث حیدری، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در گفت وگو با وبلاگ دیدنی ها، درباره تصمیم بر واگذاری میزبانی گروه ایرانی به بحرین در انتخابی جام جهانی گفت: نمی توان کسی را محکوم کرد. مدیران قبلی فدراسیون این موضوع را پیگیری کردند و مدیران فعلی هم فرصتی برای پیگیری نداشتند. ما با نبی و بهاروند هم صحبت کردیم که پیگیری هایی انجام داده بودند.

وی با اشاره به رایزنی رئیس جدید این فدراسیون با وزیر امور خارجه گفت: در عین حال آقای ظریف یک سری اقدامات را انجام داده و ما امیدوار هستیم. آقای عزیزی خادم (رئیس فدراسیون فوتبال) به وسیله دستگاه های مسئول کشوری پیگیری می نمایند و ان شاء الله می توانیم میزبانی را به ایران بیاوریم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه با توجه به واگذاری میزبانی به بحرین، آیا همچنان امیدوارید AFC در تصمیم خود تجدیدنظر کند و میزبانی این مرحله را به ایران بدهد؟ گفت: ناامید نیستیم. عزیزی خادم و دستگاه های دولتی و وزارت امور خارجه در حال رایزنی هستند. این میزبانی حق فوتبال و ملت ما است که تضییع شده است. ما تا لحظه آخر از پیگیری این موضوع کوتاه نمی آییم.

وی با اشاره به تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: قول می دهم که جوانان باغیرت تیم ملی ایران تحت هر شرایط با تصمیم و اراده خود و حمایت های مسئولان نتیجه قابل قبولی را به دست می آورند و ما می توانیم در همین دور از مسابقات پیروز شویم.

حیدری در واکنش به اینکه به نظر با رایزنی هایی با دستگاه های مختلف مانند صداوسیما، بانک مرکزی و گمرک برای برطرف موانع میزبانی انجام گردد گفت: بخش های مختلف کشور اعم از صداوسیما، دولت، مجلس، فدراسیون و اهالی فوتبال باید یک دل باشیم تا از این مرحله عبور کنیم و به جام جهانی برویم. اگر به جام جهانی نرویم، فوتبال ما انگیزه ای ندارد. یک سری موارد وجود دارد که قابل پیگیری است. قرار بر این شده که یک نفر به عنوان سخنگو همه حرف های فدراسیون را بیان کند تا وحدت رویه داشته باشیم.

حیدری یادآور شد: دشمنان این ملت بدانند جوانان تیم ملی کشور ما دلاوران میدان های سخت هستند. تحت هر شرایطی صعود تیم ملی به مرحله بعد به کمک الهی و غیرت جوان عزیز تیم ملی قطعی است. دشمنان ایران نمی توانند جلوی اراده مصمم و غیرت ایرانی و اسلامی ما را بگیرند. دکتر عزیزی خادم و هیات رئیسه جدید همه همت خود را وقف صعود تیم ملی خواهند کرد.

این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد: ان شاءالله همه دست به دست هم دهیم و از تفرقه پیشگیری کنیم و با این جوانان به سر منزل مقصود برسیم و نشاط، شور و اشتیاق را به جامعه برگردانیم. من مطمئن هستم که از این مرحله صعود می کنیم. ملت ما باید بداند که با کشور ما بدرفتاری می نمایند. مسئولان در حال کوشش هستند و ان شاء الله یک اتفاق میمون رخ می دهد.

وی ادامه داد: تحت هر شرایطی مطمئن هستم که تیم ملی کشورمان با بازیکنان باغیرت و با شهامت کارهای سخت را انجام می دهد. ما از این موارد در تاریخ ورزش مان به وفور داریم. به کمک خدا و با دعای مردم پیروز خواهیم شد. هر چقدر هم دشمنان سنگ اندازی نمایند، خاطرم جمع است که ان شاء الله از این نقطه بحرانی عبور می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: از حق میزبانی کوتاه نمی آییم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: از حق میزبانی کوتاه نمی آییم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید