زنان جذب چه مردانی می شوند؟

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، زنان، مردان مجذوب کننده و با اعتماد به نفس را دوست دارند، اما نه آن هایی را که خودخواه هستند و موفقیت خودشان را به رخ دیگران می کشند.

زنان جذب چه مردانی می شوند؟

بعضی از کارهایی که مردان مجذوب کنندهانجام می دهند، مثل آهنربا، زن ها را به سمت خودشان جذب می نمایند. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان ویژگی های مردان مجذوب کننده می پردازیم.

ویژگی های مردان مجذوب کننده

مرد مجذوب کننده چه ویژگی هایی دارد؟ اگر می خواهید زن مورد علاقه خود را جذب کنید یا اگر ازدواج نموده اید و دوست دارید محبت و پذیرش بیشتری از همسرتان به دست آورید در ادامه ما را همراهی کنید.

به زنان احترام بگذارید

مغرور بودن، یک نوع بی احترامی به شخص مقابل است. مرد مغرور طوری حرف می زند و طوری رفتار می نماید که انگار می تواند همه زنان جهان را جذب کند. وقتی به دیگران احترام می گذاریم، احساس خوبی نسبت به خودمان پیدا می کنیم، احتیاجی نیست دیگران را تحقیر کنید تا خودنمایی کنید. به او احترام بگذارید و به دوستان خود هم بگویید به او احترام بگذارند.

رک بودن از ویژگی های مردان مجذوب کننده

وقتی مردی به چیزی احتیاج دارد و آن را مستقیم به زنش نمی گوید، او را آزار می دهد. اگر کسی را دوست ندارید او را بازی ندهید و مستقیم به او بگویید. هر خواسته ای دارید رک باشید و در ابتدای رابطه آن را مطرح کنید. از اینکه او را از دست بدهید ناراحت نشوید. اگر درخواست شما را پذیرفت در کنارتان می ماند، اما اگر نپذیرفت شما را ترک می نماید.

زبان بدن

تماس چشمی، محکم دست دادن و لبخند زدن باعث مجذوب کنندهیت یک مرد می گردد. زبان بدن شما به او نشان می دهد که شما با اعتماد به نفس هستید یا خیر. زبان بدن یک مرد می تواند افکار یا نیت او را در خصوص آن زن نشان دهد.

نشانه های منفی زبان بدن : جمع کردن دست روی قفسه سینه، اخم کردن و چشم هایی که به اطراف می چرخد و نشان می دهد علاقه ای به ادامه مکالمه ندارید. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشیئ به مطلب علت اصلی خیانت مردان متاهل افشا شد سر بزنید.

قاطعیت از ویژگی های مردان مجذوب کننده

قاطع بودن، موفقیت شما را در هر کاری تضمین می نماید. همه ما تصمیمات زیادی در طول روز می گیریم، وقتی تصمیم می گیرید و مدام نظر خودتان را تغییر می دهید، به این معنی است که نمی دانید در زندگی چه می خواهید و چه هدفی دارید. قاطع باشید. وقتی تصمیمی می گیرید، به آن پایبند باشید. هیچ زنی دوست ندارد با مردی باشد که قاطع نیست و تصمیماتش هر روز تغییر می نماید.

در کاری که انجام می دهید پیشرفت کنید

بعضی از زنان عاشق مرد ورزشکار هستند ، بعضی در پی مرد ثروتمند یا مرد مشهورهستند. اما همه این معیارها را ندارند. بهتر است فعالیتی که دوست دارید را انتخاب کنید و در آن پیشرفت کنید. با دنبال کردن اهداف و رشد کردن در آن ها، مسیر زندگی خود را با پشتکار و اراده ادامه دهید. زنان دوست دارند در کنار شما احساس امنیت و آرامش داشته باشند.

18

هدف داشتن از ویژگی های مردان مجذوب کننده

هرکسی برای کارهای خودش علتی دارد. کاری که مردان با اعتماد به نفس انجام می دهند و زنان آن را دوست دارند این است که می دانند چه می خواهند و هدفشان را دنبال می نمایند. جاه طلب بودن، جرات داشتن و با اراده بودن در مسیر زندگی، شما را مجذوب کننده می نماید. به عنوان یک پسر، هدف داشتن به زندگی شما معنا می دهد .

پیشنهاد مطالعه: مطلب با مقوای کارتنی تابلوی شیک بسازید +ویدیو را بخوانید.منبع: پیام دلتا

به "زنان جذب چه مردانی می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنان جذب چه مردانی می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید