واردات 305 هزار تن گندم و روغن خام از بنادر مازندران

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، 305 هزار تن گندم و روغن خام از ابتدای سال جاری تا به امروز از بنادر مازندران وارد کشور شده است.

واردات 305 هزار تن گندم و روغن خام از بنادر مازندران

به گزارش خبرنگار گروه استان های وبلاگ دیدنی ها از ساری،عباسعلی وفائی نژاد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران در حاشیه جلسه کارگروه آرد و نان استان گفت:220 هزار تن گندم که از این اندازه 195 هزار تن به وسیله 47 فروند کشتی به وسیله بندر امیرآباد و 25 هزار تن گندم به وسیله 5 فروند کشتی به وسیله بندر نوشهر از ابتدای سال جاری تا به امروز وارد استان شده است.

او اضافه نمود: 70 هزار تن روغن خوراکی به وسیله 14 فروند کشتی به وسیله بندر امیرآباد و 15 هزار تن از بندر نوشهر به وسیله 3 فروند کشتی در مجموع به اندازه 85 هزار تن در این مدت وارد استان شده است.

وفائی نژاد به ذخیره استراتژیک گندم اشاره نمود و گفت: ذخیره استراتژیک گندم استان به مدت 4 ماه می باشد.

او به طرح تشدید نظارت بر واحد های خبازی استان اشاره نمود و اضافه نمود: 10 هزار و 574 واحد خبازی یارانه ای استان در قالب دو طرح نظارتی از ابتدای سال جاری تا به امروز مورد بازرسی نهاده شد.

وفائی نژاد گفت: با اجرای طرح تشدید بازرسی از واحد های خبازی یارانه ای استان برای 22 شهرستان در قالب 210 اکیپ به تعداد 304 نفر، بازرسی از 3941 واحد خبازی با برنامه ریزی متمرکز ستادی اجرا شد که براساس آن 228 واحد خبازی تحت عناوین تخلف کم فروشی و عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی پلمب و 366 واحد تخلف تعطیلی غیرمجاز و 803 واحد نیز تخلف کسری وزن چانه داشتند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران اضافه نمود: بیشتر واحد های خبازی شهرستان ساری و بخشی از خبازی های شهرستان بابل فاقد تابلوی ساعت کار که از حقوق شهروندی است می باشند.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "واردات 305 هزار تن گندم و روغن خام از بنادر مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واردات 305 هزار تن گندم و روغن خام از بنادر مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید