صالحی: فراوری داخل در راه آهن اولویت است، بکارگیری همه ظرفیت ها برای توسعه ریلی

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، مدیرعامل تازه شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اولین جلسه با اعضای هیات مدیره و معاونان راه آهن، فراوری داخل را اولویت راه آهن اظهار داشت.

صالحی: فراوری داخل در راه آهن اولویت است، بکارگیری همه ظرفیت ها برای توسعه ریلی

به گزارش گروه مالی وبلاگ دیدنی ها به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، اولین جلسه مدیرعامل نو شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سید میعاد صالحی، با اعضای هیات مدیره و معاونان راه آهن روز 22 مهر در ساختمان مرکزی شهدای راه آهن برگزار گردید.

در این جلسه که در اولین روز حضور مدیرعامل نو به مدت 6 ساعت برگزار گردید، سید میعاد صالحی پس از تشکر از اعتماد وزیر راه و شهرسازی و اعضای هیات دولت، ضمن قدردانی از خدمات و کوشش هایی که در دوره رسولی، مدیرعامل سابق شرکت راه آهن انجام شد، بیان داشت: ظرفیت های ایجاد شده حاصل زحمات شبانه روزی کارکنان و مدیران ارزشمند و پرکوشش راه آهن در طول مدت عمر این صنعت با قدمت بالا و ریشه دار است و درصدد هستیم با همتی مضاعف، راستا پیشرفت را با سرعت بیشتری ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه مسئولیت، امانتی است که باید آن را پاس داشت تاکید نمود: با همدلی و همراهی تمام ذی نفعان و بازیگران صنعت ریلی و خانواده بزرگ راه آهن اعم از بخش دولتی و بخش خصوصی، می توان به اهداف بلندمدت و توسعه حمل و نقل ریلی دست یافت.

مدیرعامل نو راه آهن با تاکید بر حمایت از رویکرد تخصصی و عملگرا در شرکت راه آهن، کوشش مضاعف همه معاونت ها و بخش ها و بعلاوه ارتقای صندلی حمل و نقل ریلی در توسعه کشور از سوی ارکان تصمیم ساز و دستگاه های اجرایی کشور را از نکات اساسی تحول در راه آهن برشمرد.

وی ادامه داد: باید چالش ها و ماموریت ها را از زوایای متعدد آنالیز کرد تا بتوانیم برترین تصمیم را برای حصول نتیجه مطلوب انتخاب کنیم.

صالحی گفت: نگاه و اولویت اول، حمایت از فراوری داخل است و از همه ظرفیت ها برای پیشرفت و تأمین احتیاج ها و سرعت بخشیدن به توسعه صنعت حمل و نقل ریلی استفاده می کنیم.

بعلاوه در این جلسه، اعضای هیات مدیره و معاونان به طرح چالش ها و موضوعات مهم حوزه خود پرداختند و راه حل های لازم برای برطرف این مسائل مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "صالحی: فراوری داخل در راه آهن اولویت است، بکارگیری همه ظرفیت ها برای توسعه ریلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی: فراوری داخل در راه آهن اولویت است، بکارگیری همه ظرفیت ها برای توسعه ریلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید