بستانکاری 40 هزار میلیاردی قرارگاه خاتم از دولت ، جزو خوش حسابان مالیاتی هستیم

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) درباره شفافیت اقتصادی ارگان متبوعش گفت: فعالیت ما کاملا و دائمی از طرف دیوان محاسبات و شرکت های حسابرسی رسمی رصد می گردد، حتی اقتصادیاتمان را مرتب می پردازیم و جزء خوش حسابان هستیم.

بستانکاری 40 هزار میلیاردی قرارگاه خاتم از دولت ، جزو خوش حسابان مالیاتی هستیم

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ دیدنی ها، سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه این قرارگاه متعلق به مردم و برای یاری رسانی به دولت است، گفت: قرارگاه به دنبال کسب سود نیست و با وجود تحریم ها و رکود اقتصادی این حجم اقدامات را انجام می دهد.

وی درباره سهم قرارگاه از بودجه دولت گفت: در بودجه 98 به این قرارگاه دو هزار و 400 میلیارد تومان اختصاص یافت که تنها 30 درصد ان محقق شد و در بودجه 99 نیز همین رقم در نظر گرفته شده و در واقع رقمی که به قرارگاه اختصاص می یابد معمولا اسمی است.

محمد گفت: در سه دهه فعالیت، قرارگاه خاتم الانبیا (ص) با به کارگیری جوانان متخصص و انقلابی با همکاری شرکت های بخش خصوصی و در تعامل نزدیک با دولت ها اقدامات موثری در توسعه زیرساخت های کشور و قطع وابستگی به کشور های خارجی داشته و امروز، در تمامی عرصه های فنی مهندسی به خودکفایی رسیده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) اضافه نمود: خودکفایی کشور در بنزین و گازوئیل با احداث ستاره خلیج فارس در بندرعباس، فاز های مختلف پارس جنوبی، نصب سکو های پارس جنوبی، طرح توسعه منابع آب و خاک غرب کشور محقق شد.

وی ادامه داد: در کنار این اقدامات، قرارگاه خدماتی برای محرومیت زدایی در مناطق محروم داشته است که بر این اساس، تاکنون 350 میلیارد تومان در قالب 15 هزار طرح عمرانی، اجتماعی و فرهنگی داشته ایم و در یاری رسانی در بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله پیشتاز بوده ایم.

محمد درباره نظارت دستگاه های مربوطه بر عملکرد اقتصادی و پرداخت اقتصادیات قرارگاه گفت: چیز هایی که می گویم را تابحال نشنیده اید.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) درباره شفافیت اقتصادی ارگان متبوعش گفت: فعالیت ما کاملا و دائمی از طرف دیوان محاسبات و شرکت های حسابرسی رسمی رصد می گردد، حتی اقتصادیاتمان را مرتب می پردازیم و جزء خوش حسابان هستیم.

وی مطرح کرد: با وجود 40 هزار میلیارد تومان طلب از دولت، اما اجرای پروژه ها با قوت در جهت توسعه زیرساخت ها و عمران و آبادانی کشور ادامه دارد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در باره محرومیت زدایی قرارگاه از کشور تاکید نمود: جهادسازندگی را خیلی زود حذف کردند و این خیانت بزرگی به کشور بود.

محمد با بیان اینکه تعامل با دولت یکی از دستورالعمل های مجموعه قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) است، به افق آینده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) اشاره و توضیح داد: اجرایی کردن توصیه های رهبر معظم انقلاب به سپاه برای توجه و رسیدگی به مردم، قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان نقشه راه قرارگاه، توجه جدی به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مرتبط با عرصه های فعالیت سازندگی قرارگاه از جمله این اقدامات است.

وی اضافه نمود: فعالیت خود را در حوزه های خاصی محدود نمی کنیم بلکه در هر حوزه ای که به پیشرفت کشور یاری می نماید وارد خواهیم شد.

محمد توضیح داد: بیشتر مجموعه های زیر نظر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از سال 2007 مشمول تحریم های شده اند، اما با وجود محدودیت ها، توانسته ایم با اقدامات گسترده، تحریم ها را بی اثر کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بستانکاری 40 هزار میلیاردی قرارگاه خاتم از دولت ، جزو خوش حسابان مالیاتی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستانکاری 40 هزار میلیاردی قرارگاه خاتم از دولت ، جزو خوش حسابان مالیاتی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید