اتفاق بزرگ برای جامعه بوسیله یک زن، روایت بانوی کارآفرین معلولی که برای افراد سالم اشتغالزایی کرد

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، انجام هرکاری از سوی هر کسی منحصر به فرد است، اما زمانی این موضوع جالب تر می شود که شخص با محدودیت های زیادی رو به باشد و کارش را درست انجام دهد.

اتفاق بزرگ برای جامعه بوسیله یک زن، روایت بانوی کارآفرین معلولی که برای افراد سالم اشتغالزایی کرد

به گزارش خبرنگار ، گاهی اوقات انسان های دارای محدودیت و معلولیت جسمانی کار های فوق العاده ای انجام می دهند که پیروزیت آن ها چنان چشمگیر است که انسان هایی با توان بالا و شرایط جسمانی خوب و سالم کمتر به آن پیروزیت ها می رسند. خانمی 50 ساله که از 5 سالگی دچار معلولیت دو پا شده و زندگی سختی را گذارنده، اتفاق بزرگی را برای خود و جامعه رقم زده است.

زنی که در سه سالگی به دلیل ابتلا به فلج اطفال همنشین ویلچر می شود و تا سن 24 سالگی از خانه خارج نمی شود.

او تا سن 24 سالگی فقط خواندن و نوشتن ساده را می دانست و تا آن سن بصورت کلاسیک مانند دیگران درسی یاد نگرفته بود. وی با همان شرایط جسمانی سخت از دورانی کودکی کار کرد و هزینه های خود را مانند یک انسانی که از لحاظ جسمانی سالم است تامین می کرد و در آمدی برای خود به راه انداخته بود تا اینکه در سن 24 سالگی دچار تحول شد و با همان روحیه جهادی که در کودکی برای رفع نیاز های خود داشت، شروع به تحصیل کرد و 8 مقطع ابتدایی را در یک سال پشت سر گذاشت.

او تا جایی پیش رفت که توانست مدرک دانشگاهی خود را اخذ کند، سپس به فکر راه انداختن یک استارتاپ با تراز بالا در حوزه آموزش افتاد که همه افراد جامعه که جویای پیدا کردن کار و یادگیری در حرفه های مختلف هستند را در بر گیرد.

این بانوی کارافرین معلول در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ دیدنی ها اظهار کرد: در همان ابتدای کار با مسائل مالی فراوانی برای شروع کسب و کار روبه رو بودم، اما با اولین قراردادی که با مشتری انعقاد کردم، توانستم بدهی های خود را بپردازم

داشتن یک سایت برای کسب و کاری پیروز، نیازی است که اشخاص و شرکت های تجاری و دولتی به آن وابسته هستند. با توجه به اینکه آمار استفاده کنندگان اینترنت روبه افزایش است، اینترنت بستر مناسبی برای برقراری ارتباط و همچنین ارائه خدمات به تعداد میرود. این خانم پیروز در حوزه راه اندازی استارتاپ، توانسته جوان های متخصص و با استعداد را برای پیشرفت کار جذب کند تا علاوه بر اینکه نام ایجاد کننده شغل باشد، بتواند با نیرو های حرفه ای بهترین خدمات ممکن را در حوزه های طراحی و توسعه وب سایت های شخصی و شرکتی، فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی و سئو، تامین امنیت، برندسازی و بازاریابی، ارائه هاست و سرور های مجازی ارائه دهد.

هر پروژه از سوی هر کسی منحصر به فرد است، اما زمانی این موضوع جالب تر می شود که استارت کار از سوی فردی زده می شود که مانند دیگران نمی تواند به راحتی راه رود و دچار معلولیت است.

وی تا حدی کسب و کار خود را پیش برده که توانسته با اقداماتی مانند پشتیانی 24 ساعته برای مشتری های خود و خدماتی بر پایه اصول مشاوره، نیازسنجی، کیفیت و پشتیانی، یک استارتاپ حرفه ای راه اندازی کند.

پیروزیت های این خانم مربوط به موارد فوق ذکر نیست و او توانسته چند جلد کتاب را برای علاقمندان در خصوص طراحی فروشگاه های اینترنتی، بهینه سازی و سئو، تست و کانفینگ امنیت سایت، برندسازی و بازاریابی، آموزش تخصصی طراحی سایت و نظایر آن را تالیف کند.

موارد بالا نشان دهند این است که افراد با هر توان جسمانی و محدودیتی، باز هم می توانند با امید داشتن و تکیه بر توانایی شخصی، خود را از منزوی بودن بیرون آورند و علاوه بر آن شاهد پیروزیت های روز افزون خود باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اتفاق بزرگ برای جامعه بوسیله یک زن، روایت بانوی کارآفرین معلولی که برای افراد سالم اشتغالزایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق بزرگ برای جامعه بوسیله یک زن، روایت بانوی کارآفرین معلولی که برای افراد سالم اشتغالزایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید