کونته: بوفون به ما هدیه بزرگی داد

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا پس از فزونی خفیف اخیر تیمش در مرحله مقدماتی یورو 2016 از فرصت های هدر رفته لاجوردی ها گله کرد.

کونته: بوفون به ما هدیه بزرگی داد

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، آنتونیو کونته، سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از رجحان یک بر صفر تیمش مقابل بلغارستان در دور هشتم گروه هشتم مقدماتی یورو 2016 از شانس های هدر رفته تیمش حرف زد.

او در این باره گفت: به درستی کوشش کردیم و آمادگی فیزیکی خوبی را نشان دادیم. مایل نیستم درباره یک بازیکن خاص حرف بزنم، اما در خصوص وراتی باید بگویم او به کسب تجربه و آموزش احتیاج دارد و حتماً محتاج دانستن چگونگی استفاده از توپ اول و جابجایی با توپ است.

سرمربی تیم ملی ایتالیا با ابراز رضایت از عملکرد سنگربان این تیم گفت: بوفون با یک دفع توپ به ما هدیه بزرگی داد. او برای خط دفاع ما یک پشتوانه بزرگ محسوب می گردد. باید در حمله دقت بیشتری داشته باشیم و از شانس های مان نهایت بهره را ببریم. حداقل در این بازی درک تاکتیکی و نحوه برقراری ارتباط بین بازیکنان راضی کننده نبود.

کونته درباره دومین کارت قرمز دوران حرفه ای دروسی به گفتن این جمله بسنده کرد: او نباید آن اقدام منجر به اخراج را انجام می داد.

1

منبع: تسنیم

به "کونته: بوفون به ما هدیه بزرگی داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: بوفون به ما هدیه بزرگی داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید