پیداشدن بدن نیمه خورده شده کودک در هند

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، بقایای جسد کودک خردسال هندوستانی که توسط پلنگ مورد حمله قرار گرفته و خورده شده بود پیدا شد.

پیداشدن بدن نیمه خورده شده کودک در هند

به گزارش خبرنگار، در حادثه ای تلخ نیم تنه کودک مفقود شده هندوستانی در یکی از جنگل های این کشور پیدا شد. جسد این کودک 4 ساله که یک هفته از مفقودشدنش می گذشت در یک منطقه جنگلی در کازیگوند در جنوب کشمیر پیدا شد. این پسر خردسال که هویتش نزاکت حسین خان اعلام شده در تاریخ 31 مارس مفقود شده بود.

تیم های حیات وحش به همراه ماموران پلیس پس از 7 روز جستجو انتها نیم تنه کودک را در منطقه جنگلی در نزدیکی روستای محل اقامت وی پیدا کردند.

رِشی ارشاد، رئیس پلیس محلی تایید کرد که بدن نیمه خورده شده کودک در منطقه جنگلی پیدا شده است. بنا به گزارش پلیس محلی این کودک احتمالا پس از مورد حمله قرارگرفتن توسط پلنگ به داخل بوته ها کشانده شده و خورده شده است.

روز یکشنبه ماموران حیات وحش محلی یک قلاده پلنگ را در نزدیکی کازیگوند و به صورت زنده شکار کردند. بنا به گفته ماموران حیات وحش یک قلاده پلنگ نر به همراه توله های آن نیز در همین منطقه پرسه میزدند.

گفتنی است؛ خبر کشته شدن این کودک توسط پلنگ در حالی خبرساز می شود که طی ماه های گذشته حمله متعدد جانوران وحشی از جمله پلنگ و ببر به چند کودک محلی در این کشور خبرساز شده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پیداشدن بدن نیمه خورده شده کودک در هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیداشدن بدن نیمه خورده شده کودک در هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید