پزشک پرسپولیس: حال عمومی پیروانی خوب است

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، پزشک تیم پرسپولیس گفت: حال عمومی پیروانی خوب است و مشکل جدی در این زمینه وجود ندارد.

پزشک پرسپولیس: حال عمومی پیروانی خوب است

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، دکتر علیرضا حقیقت در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت: خوشحالیم که چند بازی سنگین و مهم را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. در این مدت چند بازیکن با مصدومیت هایی روبرو شدند که با تلاش و غیرت خودشان و برنامه کادر پزشکی برای بازی های تیم آماده شدند تا به پرسپولیس کمک کنند. خوشبختانه بعد از بازی دیشب مصدومی نداشتیم.

او درباره اتفاقی که روز گذشته برای اتوبوس های تیم افتاد و تاثیر آن روی شرایط جسمانی و روانی اعضای تیم اظهار کرد: متاسفانه بر اثر آن حادثه استرس بسیار شدیدی به بازیکنان و کادر فنی وارد شد به حدی که بعضی افراد واقعا ترسیده بودند و اینکه بازیکنان یک ساعت بعد از آن اتفاق و با وجود آن شرایط سخت به زمین رفتند نشان دهنده غیرت و بزرگی این تیم است.

حقیقت همچنین درباره حال عمومی افشین پیروانی گفت: ایشان بخاطر اینکه مدیریت کاروان را بر عهده داشت طبیعتاً فشار بیشتری را متحمل شد و بعد از آن حمله از ناحیه قفسه سینه درد شدیدی احساس می کرد. اقدامات اولیه برای ایشان بلافاصله انجام شد.

پزشک پرسپولیس ادامه داد: برای اطمینان بیشتر اقدامات تخصصی تر قلب و عروقی را شب گذشته و امروز انجام دادیم و خوشبختانه مورد جدی وجود ندارد و ایشان با دستور پزشک باید استراحت کرده و تا ویزیت بعدی داروهای خود را مصرف کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پزشک پرسپولیس: حال عمومی پیروانی خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک پرسپولیس: حال عمومی پیروانی خوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید