وزارت خارجه یمن:ائتلاف سعودی در تحقق اهدافش در تجاوز به یمن شکست خورده است

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، یک منبع در وزارت خارجه یمن سردرگمی ائتلاف متجاوز سعودی را نشانگر شکست آن در تحقق اهداف این تجاوز برشمرد.

وزارت خارجه یمن:ائتلاف سعودی در تحقق اهدافش در تجاوز به یمن شکست خورده است

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ دیدنی ها به نقل از سبا، یک منبع در وزارت خارجه یمن تاکید نمود که سردرگمی ائتلاف متجاوز آمریکایی-سعودی-اماراتی نشانگر شکست آن ها در تحقق اهداف این تجاوز برای هفتمین سال متوالی است که به مدد پایداری مردم یمن و ایمان آن ها به عادلانه بودن مطالبشان و مخالفت با دخالت های خارجی اجرا شده است.

وی اضافه نمود: ناکامی ائتلاف متجاوز در تحقق اهداف خبیثانه خود موجب سردرگمی بیشتر آن شده است که یکبار به گمراه کردن جامعه بین الملل درباره حمایت از راه حل سیاسی مسالمت آمیز دست می زند و بار دیگر نسبت به گزینه نظامی برای هدف قرار دادن آنچه اهداف مشروع می نامد، مبادرت می نماید.

این منبع یمنی ادامه داد: متجاوزان یک لحظه ارتکاب جنایات و تخلفات علیه شهروندان را متوقف نکرده اند که تازه ترین آن هدف قرار دادن روستای الحکیمه در بخش مقبنه استان تعز بود و بیش از 20 شهید و مجروح برجا گذاشت. آن ها بعلاوه منطقه ها مسکونی، کارخانه ها و انبار های مواد غذایی در صنعا و شماری دیگر از استان ها را که منبع روزی شهروندان بود، هدف قرار دادند.

وی بعلاوه توضیح داد که اقدامات تجاوزکارانه کشور های متجاوز و جلوگیری از ورود کشتی های حامل فرآورده های نفتی و گاز و مواد غذایی به بندر الحدیده پیامد های فاجعه انسانی در یمن را شدت بخشیده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزارت خارجه یمن:ائتلاف سعودی در تحقق اهدافش در تجاوز به یمن شکست خورده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت خارجه یمن:ائتلاف سعودی در تحقق اهدافش در تجاوز به یمن شکست خورده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید