واکسن روسیه اثر منفی بر باروری ندارد

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، آژانس فدرال دفاع از حقوق مصرف کننده روسیه می گوید: واکسن های روسی علیه ویروس کرونا آزمایش های لازم را برای ارزیابی تأثیر آنها بر توانایی فرزندآوری گذرانده اند.

واکسن روسیه اثر منفی بر باروری ندارد

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت وبلاگ دیدنی ها به نقل از تاس، آژانس فدرال دفاع از حقوق مصرف کننده روسیه می گوید: واکسن های روسی علیه ویروس کرونا آزمایش های لازم را برای ارزیابی تأثیر آنها بر توانایی فرزندآوری گذرانده اند.

این آژانس امروز در وب سایت خود گزارش داد که هیچ پیامد منفی معین نشده است. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد هر واکسنی از جمله واکسن کرونا ویروس، می تواند بر باروری زنان یا مردان تأثیر بگذارد. واکسن های ویروس کرونا آزمایش های لازم را برای ارزیابی اثر بر باروری، در درجه اول بر روی حیوانات آزمایشگاهی انجام داده اند.

این آژانس بعلاوه توضیح داد که پس از واکسیناسیون علیه ویروس کرونا، نباید از بارداری اجتناب گردد و شرح داد که هیچ یک از واکسن های کووید 19 بر DNA انسان تأثیر نمی گذارد و با آن ارتباط برقرار نمی نماید.

اسپوتنیک وی، ای پی واک کرونا، کوویواک و اسپونتیک لایت اسامی واکسن های روسیه است که هر کدام در بازه زمانی مختلف پیشرفته و به تأیید رسیده است.

سازمان حمایت از مصرف کنندگان روسیه (روس پاترب نادزور) در زمینه تأمین نظارت و کنترل بر رفاه و حقوق مصرف کننده و حمایت از شهروندان روسیه فعالیت می نماید. این سازمان مستقیماً به دولت روسیه گزارش می دهد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "واکسن روسیه اثر منفی بر باروری ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسن روسیه اثر منفی بر باروری ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید