محسن زاده: در صحنه گل پرسپولیس بدشانسی آوردم، می توانستیم یک امتیاز از این بازی بگیریم

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، از نگاه دروازه بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان نتیجه عادلانه برای بازی این تیم مقابل پرسپولیس تساوی بوده است.

محسن زاده: در صحنه گل پرسپولیس بدشانسی آوردم، می توانستیم یک امتیاز از این بازی بگیریم

علی محسن زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دیدنی ها، درباره شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: ما به تهران آمده بودیم تا امتیاز بگیریم و فوتبال خوبی را هم به نمایش گذاشتیم. حتی بازیکنان پرسپولیس هم از عملکرد تیم ما تعریف کردند، ولی متأسفانه در نهایت شکست خوردیم. فکر می کنم تفاوت ما با پرسپولیس تجربه بیشتر بازیکنان این تیم بود که توانستند از موقعیت های شان بهتر استفاده نمایند. در طرف مقابل ما از فرصت های گلزنی به خوبی استفاده نکردیم و فکر می کنم تساوی در این بازی نتیجه عادلانه ای بود.

وی در خصوص صحنه ای که تک گل پرسپولیس به ثمر رسید، گفت: من در آن صحنه بدشانس بودم و متأسفانه توپ به صورتم خورد. این امکان وجود داشت که در آن صحنه اتفاقات دیگری رقم بخورد، ولی به هر حال آنها به گل رسیدند و سه امتیاز را گرفتند. ما هم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و حتی می توانستیم یک امتیاز از این بازی بگیریم. امیدوارم از بازی بعد که مقابل طرفدار انجام می دهیم نتایج خوبی بگیریم تا زحمات کادر فنی و مسئولان باشگاه را جبران کنیم.

دروازه بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان راجع به شرایط خودش در این تیم هم توضیح داد: من کوشش می کنم تا برترین عملکرد را داشته باشم و باید از اعتماد فراز کمالوند و بعلاوه زحمات هوشنگ چراغی مربی دروازه بان های تیم تشکر کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محسن زاده: در صحنه گل پرسپولیس بدشانسی آوردم، می توانستیم یک امتیاز از این بازی بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن زاده: در صحنه گل پرسپولیس بدشانسی آوردم، می توانستیم یک امتیاز از این بازی بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید