لزوم همکاری دستگاه های اجرایی رشت جهت پیشگیری از وقوع بحران در سراوان

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، خبرنگاران/گیلان فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه موضوع سایت زباله سراوان یک بحران جدی است، گفت: باید از ظرفیت تمام دستگاه های اجرایی شهرستان و بعلاوه بخش خصوصی برای پیشگیری از این بحران استفاده کنیم.

لزوم همکاری دستگاه های اجرایی رشت جهت پیشگیری از وقوع بحران در سراوان

علی فتح اللهی امروز در کارگروه مدیریت پسماند شهرستان رشت که در فرمانداری برگزار گردید، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: باید قبل از وقوع بحران، برنامه ریزی کنیم نه اینکه در زمان بحران در پی چاره اندیشی باشیم.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه موضوع سایت زباله سراوان یک بحران جدی است، اضافه نمود: باید از ظرفیت تمام دستگاه های اجرایی شهرستان و بعلاوه بخش خصوصی برای پیشگیری از این بحران استفاده کنیم، همه امکانات و ماشین آلات موجود در ادارات که در راستای توسعه زیرساخت ها فعالیت دارند، به مردم تعلق دارد.

وی با اشاره به شرایط سخت زیست محیطی در منطقه سراوان گفت: با توجه به فرارسیدن فصل پاییز، هجوم مگس ها و حشرات در منطقه افزایش می یابد و شرایط زندگی را برای ساکنان سخت تر می نماید لذا باید هر چه سریع تر نسبت به ساماندهی سایت اقدام کرد.

فتح اللهی بیان نمود: با توجه به اهمیت موضوع سراوان، دستگاه های اجرایی شهرستان تا روز شنبه فهرست دستگاه ها، ماشین آلات و تجهیزات خودرویی موجود در حوزه خود را گزارش نمایند تا در مواقع بحرانی از ظرفیت های موجود بهره مند شویم و چنانچه در بخشی هم با کمبود روبرو هستیم نسبت به تامین تجهیزات اقدام کنیم.

فرماندار شهرستان رشت ادامه داد: شهرداری برای سال آینده در برنامه بودجه ریزی خود باید بتواند اعتبارات لازم را جهت تهیه ماشین آلات مورد احتیاج مجموعه، پیش بینی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لزوم همکاری دستگاه های اجرایی رشت جهت پیشگیری از وقوع بحران در سراوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم همکاری دستگاه های اجرایی رشت جهت پیشگیری از وقوع بحران در سراوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید