قیمت پژو 207 همچنان در جهت صعودی ، قیمت خودرو امروز 11 آبان 1400

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، در بازار خودروهای داخلی روز یکشنبه تعداد بسیار زیادی از خودروها افزایش قیمت داشتند تا حدی که تیبا هاچ بک سقف قیمتی تازه را ثبت کرد. در روزدوشنبه قیمت ها در بازار خودرو کمی با ثبات بیش تری همراه بود و تعداد کم تری از خودروها افزایش قیمت داشتند.

قیمت پژو 207 همچنان در جهت صعودی ، قیمت خودرو امروز 11 آبان 1400

قیمت پژو 206 تیپ دو مدل 1400 به 251 میلیون تومان افزایش یافت. قیمت پژو 207 اتوماتیک پانوراما 1400 به 350 میلیون تومان رسید.

پژو 405 SLX به 275 میلیون تومان و پژو پارس ساده 1400 به 298 میلیون تومان رسید.

خبر مهم مجلس برای قیمت خودرو

عزت الله اکبری تالارپشتی با اشاره به افزایش قیمت خودروهای داخلی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسات کمیسیون صنایع مجلس قول داده که ایده ای را برای سامان دهی بازار خودروهای داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا در این ایده قرعه کشی فعلی خودرو ادامه خواهد یافت گفت: این موضوع جزئی است و بیشتر مربوط به سیاست های اجرایی دولت و وزارتخانه است، باید از خودشان در این خصوص بپرسید.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: ما هیچ گاه ناامید نبودیم. با کوشش و برنامه ریزی، هر مسئله ای حل خواهد شد. امیدوارم دولت برنامه خوبی در مورد سامان دهی بازار خودروی داخلی داشته باشد و نگرانی مردم در این حوزه را برطرف کند.

تالارپشتی در انتها در مورد زمان ارائه برنامه سامان دهی بازار خودرو از سوی وزارت صمت به مجلس گفت: باید طی هفته های آینده این برنامه ارائه گردد. ما قول این موضوع را گرفته ایم.(ایسنا)

منبع: تجارت نیوز

به "قیمت پژو 207 همچنان در جهت صعودی ، قیمت خودرو امروز 11 آبان 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت پژو 207 همچنان در جهت صعودی ، قیمت خودرو امروز 11 آبان 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید