شگفتی بزرگ جام حذفی با حذف پرسپولیس، ادامه تیره روزی تیم گل محمدی

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، در یکی از دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال امروز یکشنبه تیم پرسپولیس در استادیوم آزادی به مصاف آلومینیوم اراک رفت که این بازی با نتیجه 3 بر 2 به سود آلومینیوم تمام شد.

شگفتی بزرگ جام حذفی با حذف پرسپولیس، ادامه تیره روزی تیم گل محمدی

در این مسابقه که از ساعت 20:30 شروع شد و نزدیک به 20 هزار تماشاگر در استادیوم حضور داشتند. احسان پهلوان (9) و مهدی ترابی (3+45 - پنالتی) برای پرسپولیس و محمدرضا آزادی (20) برای آلومینیوم گلزنی کردند. به این ترتیب آلومینیوم راهی مرحله نیمه نهایی و حریف تیم خلیج فارس ماهشهر شد.

ترکیب پرسپولیس و آلومینیوم اراک

پرسپولیس بازی را با ترکیب احمد گوهری، فرشاد فرجی (23 - سعید آقایی)، وحدت هنانوف، علی نعمتی، رامین رضاییان (84 - منوچهر صفروف)، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا (67 - رضا اسدی)، احسان پهلوان، مهدی ترابی، امید عالیشاه (67 - مهدی عبدی) و شرزود تمیروف (84 - حامد پاکدل) انجام داد.

آلومینیوم هم در این بازی از حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، رامتین سلیمان زاده، مصطفی احمدی، علیرضا نقی زاده (81 - امیر نوری)، محمد علی نژاد (88- مهرداد بایرامی)، میثم مجیدی (54 - پوریا آریاکیا)، محمدرضا آزادی (88 - نیما درودی)، میلاد فخرالدینی (88 - امیرمحمد هوشمند)، اسماعیل شریفات و محمود قائد رحمتی استفاده کرد.

نیمه نخست؛ اشتباه مرگبار هنانوف و پنالتی در وقت های اضافه

پرسپولیس با حمایت طرفداران خود این مسابقه را کاملاً هجومی شروع کرد و دروازه میهمان را از همان ابتدا تحت فشار قرار داد. در دقیقه 3 شوت سرکش میلاد سرلک از پشت محوطه جریمه آلومینیوم به وسیله پورحمیدی دروازه بان این تیم مهار شد و کمال کامیابی نیا هم نتوانست توپ برگشتی را به گل تبدیل کند.

انتظار طرفداران پرسپولیس برای گلزنی این تیم به 10 دقیقه نرسید چرا که احسان پهلوان در دقیقه 9 با یک ضربه فنی و زیبا پیروز شد برای سرخپوشان گلزنی کند. هرچند پرسپولیس بعد از گلزنی بر بازی مسلط بود اما اشتباه بزرگ وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی این تیم باعث توپ ربایی علی نژاد بازیکن آلومینیوم شد. علی نژاد با حرکت در محوطه جریمه پرسپولیس و پاس در عرض، محمدرضا آزادی را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن هم در دقیقه 20 توپ را به تور دروازه پرسپولیس رساند.

لحظاتی بعد از گل تساوی، فرشاد فرجی مدافع پرسپولیس دچار آسیب دیدگی شدید شد و در دقیقه 23 جای خود را به سعید آقایی داد. پرسپولیس که نمی خواست با نتیجه تساوی به رختکن برود، کوشش خود را برای گلزنی دوباره بیشتر کرد. برترین موقعیت این تیم در دقیقه 39 رقم خورد؛ زمانی که امید عالیشاه شانس خود را برای گلزنی با یک شوت سنگین امتحان کرد اما درخشش پورحمیدی مانع باز شدن دروازه آلومینیوم شد.

در دقیقه 45، وحید کاظمی داور مسابقه روی شرزود تمیروف مهاجم ازبکستانی پرسپولیس اعلام پنالتی کرد. مهدی ترابی هم این پنالتی را در دقیقه 3+45 به گل تبدیل کرد؛ آن هم در شرایطی که پورحمیدی توپ را قبل از ورود به دروازه لمس کرد.

نیمه دوم و شوک های متوالی آلومینیوم

در نیمه دوم جریان بازی عوض شد و آلومینیوم بازی هجومی را در دستور کار قرار داد به گونه ای که این سبک از بازی در دقیقه 52 منجر به دریافت گل تساوی شد. در این دقیقه علی نژاد بازیکن آلومینیوم که روی گل نخست این تیم هم تاثیرگذار بود، با یک ضربه فنی و زیبا از پشت محوطه جریمه گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

بعد از گل تساوی، آلومینیوم دست از بازی سرعتی و تکضرب خود بر نداشت و دروازه پرسپولیس را در چند موقعیت جدی تهدید کرد. در دقیقه 64، محمدرضا آزادی با استفاده از غفلت مدافعان پرسپولیس و با یک چرخش درون محوطه جریمه این تیم، گل سوم آلومینیوم و گل دوم خودش را به ثمر رساند تا سرخپوشان در مقابل دیدگان طرفدارانشان دچار شوک شوند.

5 دقیقه بعد، وحدت هنانوف همان اشتباه نیمه نخست را به شکل دیگری تکرار کرد و در رساندن توپ به احمد گوهری دروازه بان پرسپولیس دچار اشتباه شد. گوهری برای دفع توپی که بازیکن آلومینیوم آن را به دست آورده بود، مجبور به خطای پنالتی شد. باوجود این موقعیت خوب برای آلومینیوم اما محمدرضا آزادی در دقیقه 71 نتوانست پنالتی را به گل تبدیل کند و گوهری ضربه او را مهار کرد.

در ادامه پرسپولیس برای جبران نتیجه جلو کشید اما این کوشش ها با دفاع منسجم آلومینیوم و ضد حملات این تیم راه به جایی نبرد تا سرخپوشان در ادامه روزهای تیره و تار خود در لیگ برتر، از جام حذفی هم کنار بروند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شگفتی بزرگ جام حذفی با حذف پرسپولیس، ادامه تیره روزی تیم گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شگفتی بزرگ جام حذفی با حذف پرسپولیس، ادامه تیره روزی تیم گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید