گل محمدی: پنالتی پیکان درست نباشد، به خیلی چیزها مشکوک می شویم

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، خبرگزاری خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:ما خوب دویدیم و جنگیدیم و از فرصت ها استفاده کردیم تا به برتری برسیم.

گل محمدی: پنالتی پیکان درست نباشد، به خیلی چیزها مشکوک می شویم

یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس بعد از دیدار پرسپولیس و پیکان در نشست خبری حاضر شد. گل محمدی در ابتدای صحبت هایش گفت:

در مجموع بازی خوب و درگیرانه ای بود. نتیجه ای که می خواستیم را گرفتیم و واقعا بازی سختی داشتیم. پیکان تیم دونده و با برنامه ای است و بازیکنان ما خیلی انرژی گذاشتند. در جریان بازی زدن 3 گل سخت است ولی ما خوب دویدیم و جنگیدیم و از فرصت ها استفاده کردیم.در نهایت این برد را به هوادارنمان تبریک می گویم.

وی در خصوص اینکه هواداران تیمش در استادیوم حضور ندارند گفت:

هواداران در استادیوم نیستند اما انرژی آنها را حس می کنیم و همیشه ما را دعا می کنند. امیدوارم آنها از این برد راضی باشند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اعتراضش به پنالتی پیکان گفت:

از بیرون به ما گفتند لک ابتدا توپ را زد و داور در این صحنه اشتباه کرد. اگر این صحنه اشتباه باشد خیلی فشار روی تیم ما می افتاد. در هفته گذشته شرایط سختی بابت داوری داشتیم و فکر کنید اگر بازی 2 بر 2 می شد کار در مجموعه ما خیلی سخت می شد. امیدوارم داور صحنه پنالتی را درست گرفته باشد ولی اگر اینگونه نباشد و او دچار اشتباه شده باشد به خیلی چیزها مشکوک می شویم. فقط امیدوارم داور پنالتی را درست گرفته باشد.

گل محمدی در نشست خبری در خصوص بازی گفت:

نتیجه ای که خواستیم را گرفتیم. گرفتن 3 امتیاز هدف اصلی ما بود و کنترل بازی را در اختیار داشتیم. بازی واقعا سختی داشتیم و در خیلی از بازی فیزیکی و درگیرانه صورت گرفت. از همه بازیکنانم تشکر می کنم چون هم در دفاع و هم در حمله تمرکز خوبی داشتند. ان شاالله این برد به ما کمک می کند در بازی های آینده امیدوارانه تر بازی کنیم.

وی در خصوص اینکه 2 گل تیمش را بازیکنان تعویضی به ثمر رساندند گفت:

همه بازیکنانی که در اختیار داریم کیفیت فنی خوبی دارند. در نهایت 11 نفر می توانند داخل زمین باشند ولی همه آنها به خصوص تعویضی ها با انگیزه کار کردند. هم اسدی و هم بازیکنان تعویضی دیگر عالی بازی کردند و عملکرد آنها راضی کننده بود.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص داوری گفت:

صحنه های تاثیرگذار علیه ما از شروع لیگ تا الان خیلی اتفاق رخ داده است. داوران اشتباه می کنند ولی این اشتباهات سریالی واقعا نگران کننده است. صحنه پنالتی پیکان، خطای واضح بازیکن حریف روی لک بود. بازی 2 بر صفر به سود ما بود ولی با این پنالتی تحت فشار قرار گرفتیم. اگر گل دوم را می خوردیم پرسپولیس با این همه هوادار تحت فشار قرار می گرفت. من آقای مهدوی را می شناسم و او را انسانی پاک و با شخصیت می دانم، او از داوران پاکدست کشور است ولی باید قبول کند این صحنه را اشتباه کرد. متاسفانه اشتباهات علیه ما خیلی زیاد شده و این ذهنیت را برای ما ایجاد کرده که اراده ای برای قهرمان نشدن ما وجود دارد. تعداد اشتباهات علیه پرسپولیس خیلی زیاد شده، من می گویم این اشتباهات سهوی بوده و عمدی نیست ولی امیدوارم همه اشتباهات تمام شود. این اتفاق باید برای همه رعایت شود و نه فقط برای تیم ما. داور خیلی خوب سوت زد و بازی را کنترل کرد ولی در آن صحنه با وجود اینکه کمک وی اعلام کرد پنالتی نیست تصمیم اشتباهی گرفت.

گل محمدی در خصوص کیفیت زمین استادیوم دستگردی گفت:

همه زمین های ایران به سمت خراب شدن می رود و این جای تاسف است. بیشتر زمین های لیگ برتر سال به سال از نظر کیفیت افت می کند. کیفیت لیگ ما خیلی خوب و یکی از سخت ترین لیگ های آسیا است. تیم ها در لیگ ایران راحت به هم باج نمی دهند و در یک سطح هستند ولی کیفیت زمین ها باعث افت کیفی تیم ها می شود. پرسپولیس، استقلال و تیم ملی در یک زمین بازی می کنند و حتی چمن آزادی هم مشکلاتی دارد. اگر می خواهیم لیگ بهتری داشته باشیم و در پی تیم ملی بهتری هستیم باید زیرساخت ها را درست کنیم.فدراسیون یا وزارت ورزش باید شرایطی به وجود بیاورد که شرایط بهتر شود. امکانات فوتبال ما واقعا زیر خط فقر است و باید راجع به این موضوع بیشتر فکر کرد.

وی در خصوص اینکه شرایط جابجایی پرسپولیس گفت:

آقای صدری قول داد که پنجره باشگاه ما تا روز جمعه باز شود. ما 2 بازیکن تاجیک گرفتیم که بر اساس نیاز قرار بود در نیم فصل اول از آنها استفاده کنیم ولی الان 6-7 هفته است این بازیکنان مجوز بازی ندارند. امیدوارم این مشکل برطرف شود و ما زودتر از این نفرات استفاده کنیم هر چند می دانم صدری تلاش زیادی می کند که این اتفاق رخ بدهد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "گل محمدی: پنالتی پیکان درست نباشد، به خیلی چیزها مشکوک می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: پنالتی پیکان درست نباشد، به خیلی چیزها مشکوک می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید