شریعتمداری در مراسم جشنواره کاریکاتور کارا : هنرمندان با زبان طنز از ما انتقاد نمایند

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از مهم ترین اهداف و برنامه هایی که در دوره اخیر همیشه بر اجرایی شدن آن تاکید داشته ایم استفاده از ابزار هنر و جلب مشارکت هنرمندان برای پیگیری و تحقق ماموریت ها و مسئولیت های خطیر این وزارتخانه در حوزه های اجتماعی و مالی و در کنار آن پشتیبانی موثر از هنرمندان در قالب حمایت از تشکیل نهادهای صنفی، تصویب قوانین حمایتی و برگزاری جشنواره های هنری بوده است.

شریعتمداری در مراسم جشنواره کاریکاتور کارا : هنرمندان با زبان طنز از ما انتقاد نمایند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در مراسم پایانی جشنواره کاریکاتور کارا که با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری برگزار گردید، گفت: نقطه عطف این اقدامات، تصویب دستورالعمل نحوه تشکیل انجمن های فرهنگ، هنر و رسانه ذیل قانون کار و تحت عنوان انجمن صنفی سراسری است.

شریعتمداری گفت: ما جامعه هنرمندان را زبان گویای جامعه می دانیم و خواستار این هستیم ما را نقد نمایند و برای اولین بار است که جشنواره کاریکاتور کارا را برگزار کردیم تا هنرمندان با زبان طنز از ما انتقاد نمایند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید نمود: برای مثال از کاریکاتوریست ها خواستیم اشتغال را نقد نمایند و از زبان هنر نیازمندی ها و مطالبات جامعه را به گوش ما و همه مسوولان برسانند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "شریعتمداری در مراسم جشنواره کاریکاتور کارا : هنرمندان با زبان طنز از ما انتقاد نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شریعتمداری در مراسم جشنواره کاریکاتور کارا : هنرمندان با زبان طنز از ما انتقاد نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید