آغاز ناامید کننده تیم ریشه دار، آیا ماشین همچنان در جاده سقوط است؟

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، هفته دوم رقابتهای لیگ دسته اول در حالی سپری شد که تیم فوتبال ماشین سازی که در هفته نخست شکستی سنگین و خانگی با 4 گل مقابل شهرداری همدان متحمل شد، در هفته دوم هم در بابل نصیبی جز شکست نداشت و با دریافت 2 گل مقابل تیم رایکا، دومین شکست خود را در دومین هفته از این رقابت ها پذیرا شد.

آغاز ناامید کننده تیم ریشه دار، آیا ماشین همچنان در جاده سقوط است؟

2 شکست در 2 هفته، بدون گل زده و با 6 گل خورده از ماشین سازی تیمی انتهای جدولی در انتها هفته دوم این رقابت ها ساخته است تا این سوال پیش آید که آیا ماشین سازی که فصل گذشته را با نتایجی بسیار ضعیف در لیگ برتر، سقوطی زودهنگام به لیگ یک داشتند، با همان دست فرمان در لیگ به سمت سقوط به لیگ دو پیش می رود؟

البته که در انتها هفته دوم برای صحبت از صعود و سقوط بسیار زود است، اما استارت ضعیف و ناامید کننده ماشین سازی در لیگ یک با توجه به سابقه فصل پیش این تیم در لیگ برتر، بیشتر می تواند شائبه فصلی توام با ناکامی برای این تیم در لیگ یک را رقم بزند.

در حال حاضر 4 تیم ویستا توربین، مس شهر بابک، پارس جنوبی جم و ماشین سازی بدون امتیاز هستند که البته مس شهر بابک و پارس جنوبی جم تنها یک بازی انجام داده اند. در بین این 4 تیم، ماشین سازی با ضعیف ترین تفاضل گل (6-) در قعر جدول قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آغاز ناامید کننده تیم ریشه دار، آیا ماشین همچنان در جاده سقوط است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ناامید کننده تیم ریشه دار، آیا ماشین همچنان در جاده سقوط است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید