رضا رشیدپور خبر مهاجرتش راتکذیب کرد

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، خبرنگاران : رضا رشیدپور در یک لایو اینستاگرامی خبر مهاجرتش را که سر زبان ها افتاده بود را تکذیب کرد.

رضا رشیدپور خبر مهاجرتش راتکذیب کرد

به گزارش به نقل از همشهری آنلاین، رضا رشیدپور امروز با انتشار تصویری از پنجره هواپیما در صفحه اینستاگرام خود نوشت: اما خودم را جا گذاشتم.

به گزارش فارس، همین یک کلمه باعث شد تا تفاسیر متفاوتی از این موضوع صورت بگیرد و بسیاری آن را مبنی بر مهاجرت وی از ایران بدانند. اما در نهایت این مجری تلویزیونی، در گفت وگویی که با مخاطبان خود در فضای مجازی داشت، خاطرنشان کرد که از ایران خارج نشده و تنها یک سفر کاری داشته است.

وی در سخنانی گفت: من اهل مسافرت هستم، اهل مهاجرت هیچ وقت در زندگی ام نبودم. الان هم سفر کردم نه هجرت. سفرم هم داخل ایران است. من ایران عزیز و کشورم را بسیار دوست دارم و تمام آرزویم این است که بتوانم کنار و نفس به نفس مردمم زندگی کنم. تشویق ها، گلایه ها و حرف ها و حتی فحش هایشان را همین جا کف خیابان بشنوم. من را چه به مهاجرت!

رشیدپور ادامه داد: این یک نکته عجیب است چرا تا عکس پنجره هواپیما می بینیم، فکر می کنیم کسی مهاجرت نموده است. این را باید مسئولان گرامی مورد توجه قرار بدهند که عکس پنجره هواپیما یا یک جمله احساسی چرا در فکر مردم نشان می دهد یک نفر مهاجرت نموده است؟ نه. من ایران را خیلی دوست دارم. شاید بگوییم ایران خاک است و این خاک با خاک دیگر چه فرقی دارد؟

وی تاکید نمود: شاید بهتر باشد بگویم من هم وطنم را خیلی دوست دارم و افتخارم این است که کف خیابان ها، توی کوچه ها، نانوایی، مغازه شما را می بینم، با هم حرف می زنیم. با من درد دل می کنید، حرف ها و غصه هایتان را می گویید. این برای من افتخار بزرگی است. من هیچ وقت نه تمایلی به مهاجرت داشته ام و نه اینکه مهاجرت می کنم. اگر برای کسی با عکس هواپیما سوء تفاهم به وجود آمد، آن را اصلاح می کنم. این روزها به خاطر کارم و برنامه ای که در بستر اینترنت ارائه خواهم داد، سفر زیاد می کنم اما مهاجرت هرگز.

منبع: اقتصادنیوز

به "رضا رشیدپور خبر مهاجرتش راتکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا رشیدپور خبر مهاجرتش راتکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید