ملاقات مخبر با دستیار ویژه پوتین ، ایران و روسیه می توانند به مرکز صادرات بعضی اقلام غذایی منطقه تبدیل شوند

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، معاون اول رئیس جمهور گفت: ایران و روسیه می توانند با فراوری و سرمایه گذاری مشترک، به مرکز صادرات بعضی اقلام غذایی در منطقه تبدیل شوند و بخشی از نیازهای کشورهای منطقه را تأمین نمایند.

ملاقات مخبر با دستیار ویژه پوتین ، ایران و روسیه می توانند به مرکز صادرات بعضی اقلام غذایی منطقه تبدیل شوند

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و دستیار ویژه رئیس جمهور روسیه روز شنبه آخرین شرایط پروژه ها و همکاری های مشترک دو کشور را در چارچوب کریدور شمال - جنوب، همکاری های حوزه انرژی، حمل و نقل و توسعه مناسبات تجاری فیمابین آنالیز کردند.

مخبر عصر شنبه در دیدار ایگور لویتین دستیار ویژه رییس جمهور روسیه با اشاره به افزایش تبادل هیات های سیاسی و مالی میان تهران و مسکو، گفت: خوشبختانه اجرای طرح ها و پروژه های مشترک دو کشور از روند خوبی برخوردار هستند و پیگیری جدی و مستمر روسای جمهور دو کشور نیز زمینه برطرف موانع و سرعت بخشیدن به روند اجرای توافقات را فراهم نموده است.

معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران و روسیه می توانند با فراوری و سرمایه گذاری مشترک، به مرکز صادراتی بعضی اقلام غذایی در منطقه تبدیل شوند و بخشی از نیازهای کشورهای منطقه را تأمین نمایند.

ایگور لویتین دستیار ویژه رییس جمهور روسیه نیز در این دیدار از آمادگی مسکو برای سرمایه گذاری در حوزه ترانزیت و تسریع در اجرای طرح ها و پروژه های مشترک در حوزه حمل و نقل اطلاع داد و اضافه کرد: روسیه برای انعقاد توافق همکاری دوجانبه و چندجانبه با ایران جهت احداث این پروژه ها آمادگی دارد.

این دیدار پنجمین دیدار دستیار ویژه رئیس جمهور روسیه با مخبر در 6 ماه گذشته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "ملاقات مخبر با دستیار ویژه پوتین ، ایران و روسیه می توانند به مرکز صادرات بعضی اقلام غذایی منطقه تبدیل شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مخبر با دستیار ویژه پوتین ، ایران و روسیه می توانند به مرکز صادرات بعضی اقلام غذایی منطقه تبدیل شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید