دلیلی ندارد داور بازی با استقلال عوض گردد

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، سیدمحمد علوی در مصاحبه با خبرنگاران درباره آخرین شرایط تیم فولاد خوزستان در آستانه ملاقات با استقلال با بیان مطلب فوق گفت: خوشبختانه شرایط نرمالی داریم و در انتظار یک بازی زیبا و به دور از حاشیه هستیم. تمریناتمان را طبق برنامه پیش برده ایم و آماده بازی روز آدینه هستیم.

دلیلی ندارد داور بازی با استقلال عوض گردد

وی درباره شرایط ساسان انصاری و مجتبی نجاریان دو بازیکن فولاد که به کرونا مبتلا هستند، تاکید نمود: این دو بازیکن فردا تست کرونا می دهند تا شرایطشان برای بازی با استقلال تعیین گردد. آنها هیچ علائمی نداشتند و در حال حاضر در قرنطینه به سر می برند.

سرپرست تیم فوتبال فولاد درباره انتقاداتی که از سوی طرفداران استقلال برای انتخاب محمدحسین زاهدی فر و قضاوت او در ملاقات با فولاد می گردد، توضیح داد: اگر حرفی بزنم ممکن است علیه من موضع گرفته گردد. فقط می توانم بگویم با تمام وجود آماده بازی با استقلال هستیم و کاری به هیچکس نداریم. تمرکزمان روی تیم خودمان است.

علوی درباره احتمال تغییر زاهدی فر یادآور شد: چرا باید داور تغییر کند؟ هیچ نسبت فامیلی و آشنایی با زاهدی فر نداریم و هیچ داوری هم شرافتش را زیر پا نمی گذارد. اگر از همین حالا داور یک مسابقه تغییر کند ممکن است هر تیم دیگری هم از داور مسابقه خوشش نیاید برای تغییر دادن آن فشار بیاورد. به هر حال همانطور که گفتم بیش از این درباره موضوع صحبت نمی کنم. امیدوارم روز آدینه بازی زیبا و تماشاگرپسندی را مقابل استقلال انجام بدهیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دلیلی ندارد داور بازی با استقلال عوض گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیلی ندارد داور بازی با استقلال عوض گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید