دعا می کنم در سال جدید شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه ها باشیم

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، وزیر علوم با تاکید بر اینکه دعا می کنم در سال جدید شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه ها باشیم، گفت: امیدوارم بیماری کرونا ویروس کاملا پرچیده شود و حضور همه دانشجویان را در دانشگاه ها ببینیم.

دعا می کنم در سال جدید شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه ها باشیم

دکتر منصور غلامی در گفت و گو با وبلاگ دیدنی ها ضمن بیان این مطلب حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه ها منوط به شرایط شیوع کرونا ویروس و تصمیم ستاد ملی مقابله با این بیماری است، اظهار کرد: امیدوارم در سال جدید این بیماری برچیده شود و شاهد حضور فیزیکی همه دانشجویان در محیط دانشگاه ها باشیم و چهره های عزیز آنها را ببینیم.

وزیر علوم همچنین خاطر نشان کرد: در سال جدید نیز برنامه آموزشی دانشگاه ها بر اساس تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه می یابد و دانشجویان آموزش های خود را به صورت مجازی دریافت خواهند کرد.

دکتر غلامی تاکیدکرد: کلاس های عملی و آزمایشگاه ها دانشجویان در شهرهای آبی و زرد به صورت حضوری برگزار می شود. البته در این شرایط نیز دانشجویان باید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در اتاق های تک نفره خوابگاه ها اسکان یابند.

وی در ادامه شرح داد: یکی از برنامه های خوبی که در سال جدید برای دانشجویان در نظر داریم این است که خدمات دانشجویی را در سال جدید بیشتر کنیم و اقدامی که در این زمینه انجام می شود این است که سازمان امور دانشجویان در دانشگاه ها شعبه مستقیم ایجاد کند و معاونت های دانشجویی عملا به واحد این سازمان تبدیل شوند.

وزیر علوم خاطر نشان کرد: حضور دفاتر سازمان امور دانشجویان در دانشگاه ها موجب می شود که خدماتی که این سازمان از تهران ارائه می دهد به واحدها واگذار کند تا این واحدها با سرعت بیشتر و بررسی های دقیق تر خدمات را به دانشجو ارائه بدهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دعا می کنم در سال جدید شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه ها باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعا می کنم در سال جدید شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه ها باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید