خبرنگاران درگیری مسلحانه در سبزوار زخمی برجای گذاشت

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، سبزوار- خبرنگاران- فرمانده انتظامی سبزوار گفت: درگیری مسلحانه عصر جمعه در اطراف شهر سبزوار واقع در غرب خراسان رضوی منجر به جراحت سه نفر از طرفین این درگیری شد.

خبرنگاران درگیری مسلحانه در سبزوار زخمی برجای گذاشت

سزهنگ حسین بیات مختاری روز شنبه در گفتگو با خبرنگار وبلاگ دیدنی ها افزود: گفت: طرفین نزاع مسلحانه در منطقه ای خارج از شهر سبزوار با استفاده از سلاح شکاری ساچمه ای با یکدیگر درگیر شده بودند.

وی به جریان تحقیقات مراجع انتظامی و نظامی برای روشن شدن هویت افراد و علت این درگیری مسلحانه اشاره و اعلام نمود: تا به امروز هفت نفر در ارتباط با این درگیری مسلحانه در سبزوار دستگیر شده اند.

یک منبع مسوول در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار نیز به خبرنگار وبلاگ دیدنی ها گفت: تکنسینهای اورژانس در پی این حادثه بلافاصله سر صحنه حاضر شدند اما پیش از آن مجروحان با دو خودروی شخصی به بیمارستان امداد شهید بهشتی سبزوار منتقل شده بودند.

وی افزود: یک نفر از سه مجروحی که به بیمارستان منتقل شدند دیشب بخاطر شدت جراحت جان باخت. یک مجروح دیگر این حدثه نیز هم اینک در بخش مراقبتهای ویژه تحت درمان قرار گرفته است.

شهر 247 هزار نفری سبزوار در فاصله 320 کیلومتری غرب مشهد، از جمله شهرهای میانی محسوب می شود که با معضل حاشیه نشینی روبرو است بطوری که رتبه دوم حاشیه نشینی را پس از مشهد در استان خراسان رضوی دارد.

220 هکتار از وسعت سه هزار و 754 هکتاری شهر سبزوار سکونتگاه غیررسمی یا منطقه حاشیه نشین محسوب می شود.

نزدیک به 30 هزار نفر از جمعیت این شهر در سکونتگاههای غیررسمی که دور تا دور آن را فراگرفته سکونت دارند. محدوده شرق کال عیدگاه بزرگترین کانون اسکان غیررسمی در شهر سبزوار هم از نظر جمعیت و هم وسعت محسوب می شود.

امسال تا به امروز دو مورد درگیری مسلحانه دیگر در ماههای خرداد و مرداد در محلات سبزوار رخ داده که چهار جانباخته بر جای گذاشتند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران درگیری مسلحانه در سبزوار زخمی برجای گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران درگیری مسلحانه در سبزوار زخمی برجای گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید