با مستر کارت، بیشتر عاشق سفر می شی

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، خرید ارز، تبدیل ارز خریداری شده به ارز رایج کشوری که به آن سفر نموده ایم و دردسرها و خطرات حمل پول نقد در سفر... همه این ها را می توان با خرید یک مستر کارت حل کرد؛ اما چطور می توان مستر کارت خرید؟

با مستر کارت، بیشتر عاشق سفر می شی

برای خرید مستر کارت راه آسانی در پیش دارید، به راحتی می توان با کارت عضو شتاب و یک پاسپورت برای خریدنش اقدام کرد؛ اما پیش از اینکه برای خرید اقدام کنید، بهتر است کمی فکر کنید که واقعا چرا باید چنین کاری کرد و خریدن کارتی که به شما امکان برداشت پول از خودپردازهای خارج از کشور یا خرید از پوز فروشگاهی می دهد، چه سودی برای شما دارد؟

مزایای خرید مستر کارت برای سفرهای خارجی

تصور کنید که تصمیم گرفتید یک ماه یا 2 ماه دیگر با خانواده به کشوری مثل فرانسه سفر کنید. برای خریدن بلیت هواپیما اقدام می کنید که ناگهان می بینید در یک سایت خارجی یک پیشنهاد ویژه با قیمتی نزدیک به نصف بلیت های در دسترس شما وجود دارد. اگر یک مستر کارت تراول داشته باشید، می توانید از این فرصت بهره ببرید.

خب، مرحله بعد هم که تعیین است: رزرو هتل یا هر جایی برای اقامت در کشوری که به آن سفر می کنید. نظرتان درباره رزرو بدون واسطه هتل چیست؟ وارد سایت های معروف رزرو هتل بشوید و خیلی راحت با وارد کردن اطلاعات مستر کارت تراول پلاس، اتاق مورد نظر خود را Book کنید.

حالا همه چیز آماده است، وقت بستن چمدان ها و پرواز به سمت مقصد رسیده است. فقط باید مقداری ارز تهیه کنید که پس از رسیدن به مقصد آن را تبدیل نموده و خرید کنید یا هزینه ها را بپردازید. البته با داشتن مستر کارت، این مرحله را پیش از این گذرانده اید. اگر به پول بیشتری از موجودی کارت خود احتیاج دارید، تنها کافی است وارد پنل کاربری خود در سایت نیک پرداخت شوید و مستر کارت را هرچقدر که دوست دارید شارژ کنید. نگران نباشید، در سفر پول کم نمی آورید. شما می توانید هر لحظه که بخواهید مستر کارت خود را شارژ کنید.

همه خرج سفر به حساب مستر کارت

مستر کارت تراول پلاس برای سفر ساخته شده است. با داشتن این کارت می توانید از تمام پوزهای فروشگاهی که به درگاه مستر کارت متصل هستند، خرید کنید. دیگر خبری هم از دردسرهای تبدیل پول در صرافی نیست، مستر کارت خودش ارزها را به هم تبدیل می نماید تا فقط زحمت کارت کشیدن به پای شما باشد.

پول نقد احتیاج دارید؟ یک خودپرداز پیدا کنید و مستر کارت تراول پلاس را درون آن قرار بدهید. می توانید روزانه معادل 500 دلار پول نقد از خودپرداز دریافت کنید!

با این حساب به نظر می رسد اگر سفر خارجی در پیش داریم، مستر کارت تراول پلاس هم باید با خودمون ببریم! برای اطلاعات خرید این مستر کارت و اطلاعات بیشتر درباره امکانات و نحوه شارژ، به صفحه مخصوص مستر کارت تراول در سایت نیک پرداخت سر بزنید. با داشتن این کارت بیشتر عاشق سفر کردن می شوید.

منبع: کجارو

به "با مستر کارت، بیشتر عاشق سفر می شی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با مستر کارت، بیشتر عاشق سفر می شی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید