اهل شاخه: نمایندگان آبادان در مجلس به فکر صنعت نفت باشند، پاداش 500 هزار تومانی برای دوران نوجوانی ما بود!

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به شرایط بد اقتصادی این تیم از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست یاری کرد.

اهل شاخه: نمایندگان آبادان در مجلس به فکر صنعت نفت باشند، پاداش 500 هزار تومانی برای دوران نوجوانی ما بود!

محمد اهل شاخه در ارتباط با نتایج خوب تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در این فصل و اینکه آیا فکر می کرد این تیم چنین عملکردی در این فصل داشته باشد، به خبرنگار ورزشی وبلاگ دیدنی ها گفت: ما یک مربی خوب روی نیمکت داریم که کارش را خوب بلد است. از طرفی بازیکنان هم با یکدیگر همدل و متحد هستند و سال جاری پیش بینی می کردیم که نتایج خوبی بگیریم. خیلی از بازیکنان هم بومی هستند و فوتبال جنوب هم همواره همراه با تکنیک و انجام بازی زیبا بوده است. امیدوارم این فرایند را ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که هدف صنعت نفت قرار دریافت در چه رتبه ای است؟ عنوان نمود: الان که مسائل اقتصادی تیم ما زیاد است و شرایط سخت شده ولی با این حال بچه ها انگیزه دارند تا نتایج خوبی بگیریم. دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستیم و رسیدن به این هدف هم دور از دسترس نیست. از تیم های دیگر چیزی کمتر نداریم و فاصله ما با صدر جدول فقط چهار امتیاز است.

اهل شاخه در مورد حل نشدن مسائل اقتصادی صنعت نفت گفت: ما هزار تومان هم دریافتی نداشتیم و فقط یک بار فرماندار آبادان کارت هدیه 500 هزار تومانی به ما داد. پاداش 500 هزار تومانی برای زمانی بود که در نوجوانان بازی می کردیم! متاسفانه مسائل حل نشده و مدیرعامل هم به تنهایی نمی تواند این بحران را حل نماید. نمایندگان آبادان در مجلس باید به فکر صنعت نفت باشند تا بازیکنان بعد از مدت ها دریافتی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اهل شاخه: نمایندگان آبادان در مجلس به فکر صنعت نفت باشند، پاداش 500 هزار تومانی برای دوران نوجوانی ما بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهل شاخه: نمایندگان آبادان در مجلس به فکر صنعت نفت باشند، پاداش 500 هزار تومانی برای دوران نوجوانی ما بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید