انتخاب نمایندگان شورای شهر در کمیسیون مناقصه و امضاء دفاتر قانونی

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، تهران (پانا) - اعضای شورای اسلامی شهر تهران نمایندگان شورا را در جلسات کمیسیون مناقصه و امضاء دفاتر قانونی در صحن امروز شورای شهر انتخاب کردند.

انتخاب نمایندگان شورای شهر در کمیسیون مناقصه و امضاء دفاتر قانونی

انتخاب نمایندگان شورا در جلسات کمیسیون مناقصه و امضاء دفاتر قانونی در پنجاه و ششمین جلسه شورا مورد آنالیز و رای گیری نهاده شد.

بر همین اساس مهدی اقراریان در این جلسه با کسب 13 رأی موافق به عنوان نماینده شورا در جلسات کمیسیون مناقصه قانون برگزاری مسابقات انتخاب شد.

بعلاوه طرح انتخاب یک نفر نماینده شورای اسلامی شهر تهران جهت تائید و امضاء دفاتر قانونی، موضوع دستـورالعمل تحـریر دفاتر قانونی در شهـرداری، سـازمان ها و شـرکت های وابسـته مورد آنالیز نهاده شد.

در جریان آنالیز این دستور جلسه سید محسن میرمحمد در این جلسه با 14 رأی موافق به عنوان نماینده شورا جهت تایید و امضاء دفاتر قانونی معرفی گردید.

بعلاوه در جریان آنالیز طرح انتخاب نماینده شورا به عنوان ناظر جهت عضویت در کمیته برنامه ریزی و راهبری توسعه ساختمان سبز و معماری پایدار در شهر تهران موضوع بند هشتم ذیل ماده سوم، فاطمه کریمی در این جلسه با 12 رأی موافق به عنوان ناظر شورا در این کمیته معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری پانا

به "انتخاب نمایندگان شورای شهر در کمیسیون مناقصه و امضاء دفاتر قانونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب نمایندگان شورای شهر در کمیسیون مناقصه و امضاء دفاتر قانونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید