اسکوچیچ: چون به جای استراماچونی نبوده ام نمی توانم او را نصیحت کنم، سازگاری با شرایط ایران سخت است

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، سرمربی صنعت نفت آبادان با اشاره به جدایی آندره آ استراماچونی از استقلال گفت: با تجربه ای که در این چند سال در ایران دارم خیلی سخت می گردد کسی خودش را با شرایط ایران سازگار کند.

اسکوچیچ: چون به جای استراماچونی نبوده ام نمی توانم او را نصیحت کنم، سازگاری با شرایط ایران سخت است

به گزارش وبلاگ دیدنی ها, دراگان اسکوچیچ در برنامه تهران ورزشی رادیو, درباره شرایط صنعت نفت آبادان و فوتبال ایران, گفت: واقعاً در این شرایط راهنمایی یک تیم خیلی سخت است, ولی خوشبختانه ما کار مان را انجام می دهیم و همه در باشگاه کوشش می نمایند, چون بازیکنان به این نتیجه رسیده اند که به نفع خودشان است تا تیم بهتری داشته باشند.

وی ادامه داد: فقط تمرکز مان به کار و فوتبال است و سعی و کوشش مان بر این بوده که مسائل جانبی و اقتصادی را در تمرینات به فراموشی بسپاریم و تنها راه این است که تمرکز مان را فقط روی کار بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره فرایند خوب این تیم در فصل جاری لیگ برتر, یادآور شد: با توجه به اینکه آخرین تیمی بودیم که برای این فصل خودمان را آماده کردیم، اما توانستیم بازیکنان خوبی را از لحاظ فنی و اخلاقی دور هم جمع کنیم. شاید تمرینات مان را 40 روز بعد از آغاز تمرینات اولین تیم , آغاز کردیم، ولی واکنش خوبی نشان دادیم و خود را فوراً هماهنگ کردیم. یک فرمول که چگونه کار کنیم را پیدا کردیم و آن را ادامه دادیم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سؤال که جدایی آندره آ استراماچونی را از استقلال چطور می بیند, گفت: من دیروز به وسیله رسانه ها در جریان این موضوع قرار گرفتم. خیلی سخت است نصیحتی به کسی داشته باشم، چون که خودم در آن شرایط قرار نداشته ام. استراماچونی یک مربی حرفه ای است، ولی متأسفانه بعضی افراد از حرفه ای گری غافل می شوند. موضوع این است که در این شرایط یک مربی حرفه ای می تواند خود را سازگار کند یا خیر. با تجربه ای که در این چند سال در ایران دارم خیلی سخت می گردد کسی خودش را با شرایط ایران سازگار کند.

وی درباره اینکه آیا در صنعت نفت خواهد ماند, توضیح داد: الان با باشگاه قرارداد دارم و همکاریم پا برجاست. من در آبادان اهداف خاصی دارم، جاه طلب هستم و به آینده فکر می کنم. با تمام احترامی که برای صنعت نفت قائلم، ولی با جاه طلبی همواره به دنبال پیشرفت بوده ام. الان در بوشهر هستیم و می خواهم تمام تمرکزم را برای بازی فردا بگذارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسکوچیچ: چون به جای استراماچونی نبوده ام نمی توانم او را نصیحت کنم، سازگاری با شرایط ایران سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: چون به جای استراماچونی نبوده ام نمی توانم او را نصیحت کنم، سازگاری با شرایط ایران سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید