گردهمایی معاونان پژوهشی دانشگاه آزاد با تاخیر در 25 دی ماه 98 برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، مدیرکل پژوهشکده ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دوازدهمین گردهمایی معاونان پژوهش و فناوری این دانشگاه با اندکی تاخیر در روز های 25 و 26 دی ماه 98 برگزار می گردد.

گردهمایی معاونان پژوهشی دانشگاه آزاد با تاخیر در 25 دی ماه 98 برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ دیدنی ها، عبدالله محمدی مدیرکل پژوهشکده ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی در نشست خبری که صبح امروز شنبه 23 آذرماه به مناسبت هفته پژوهش و فناوری در این دانشگاه برگزار گشت، درباره برگزاری هفتمین جشنواره فرهیختگان اعلام کرد: این جشنواره همه ساله در هفته پژوهش و فناوری برای معرفی و تجلیل از پژوهشگران برتر برگزار می گردد و داوری آثار دریافتی در سه سطح انجام می گیرد.

محمدی با اشاره به داوری آثار ادامه داد: در سطح واحد های دانشگاه هر واحد باید پژوهشگران برگزیده خود را معین و سپس به سطح استان معرفی می کرد. در سطح استانی، برگزیدگان واحد های استانی در در سطح استان با یکدیگر به رقابت پرداختند و پس از آن برگزیدگان هر استان به سازمان مرکزی برای شرکت در سطح داوری آخر معرفی شدند.

وی درباره تفاوت داوری این دوره با دوره های گذشته گفت: حضور معاونت های تخصصی همراه با 25 داور برای ارزیابی آثار در سطح ملی و کشور از ویژگی های این دوره از جشنواره بوده است.

مدیرکل پژوهشکده ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد: کار داوری آثار 28 بخش، به مدت 14 روز کاری در سازمان مرکزی زمان برد و با وجود اینکه امکان معرفی و تجلیل 101 برگزیده بود، اما با کیفی گزینی هرچه بیشتر 77 نفر به عنوان برگزیده نهایی انتخاب شدند.

محمدی مطرح کرد: گردهمایی معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی همه ساله در هفته پژوهش برگزار می شد، اما سال جاری این برنامه با تاخیر و پس از اتمام هفته پژوهش برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه دوازدهمین گردهمایی معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی 25 و 25 دی ماه 98 برگزار خواهد شد، ادامه داد: علت تاخیر برگزار آن است که در هفته پژوهش تمامی فرصت ها و مسائل پژوهشی واحد های دانشگاهی معین و پس از آن در نشست معاونان به بحث و آنالیز گذاشته گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گردهمایی معاونان پژوهشی دانشگاه آزاد با تاخیر در 25 دی ماه 98 برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردهمایی معاونان پژوهشی دانشگاه آزاد با تاخیر در 25 دی ماه 98 برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید