پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا یکشنبه 25 اردیبهشت

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، امروز آسمان تهران آفتابی است و دما در طول شب از هفده درجه به مرور و در طول روز به بیست و چهار درجه می رسد.

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا یکشنبه 25 اردیبهشت

به گزارش وبلاگ دیدنی ها؛ بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران نسبتا آفتابی پیش بینی می گردد. فردا 25 اردی بهشت 1401 آسمان مرکز آفتابی خواهد بود و شاخص آلودگی هوا نیز در شرایط زرد پیش بینی می گردد.

جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:

پیش بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما 27 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (25 اردی بهشت ماه) آفتابی با حداقل دمای 20 و حداکثر دمای 27 درجه سانتیگراد و طی روز دوشنبه (26 اردی بهشت ماه) نسبتا ابری با حداقل دمای 19 و حداکثر دمای 30 درجه سانتیگراد و برای روز سه شنبه (27 اردی بهشت ماه) نسبتا آفتابی و با حداقل دمای 19 درجه و با حداکثر دمای 28 درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.

شرایط آلودگی هوای تهران

شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا بر روی عدد 53 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.

طی 24 ساعت گذشته هم شاخص کیفیت هوا بر روی عدد 72 قرار داشت که در شرایط سالم برای همه گروه ها بود.

کاهش تندی باد تا اواخر وقت امروز (24 اردیبهشت ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی باعث افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد که به تبع آن برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی منطقه ها پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز یکشنبه (25 اردی بهشت ماه) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، هرچند با افزایش تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت. کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود.

با تداوم پایداری جوی تا اواخر وقت یکشنبه (25 اردی بهشت ماه) و عدم وزش باد مؤثر، غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر منطقه ها پرتردد پیش بینی می گردد.

پیش بینی شرایط آب و هوای کشور تا چند روز آینده

در منطقه های از چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات غرب اصفهان، شرق یزد، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی بارش پراکنده، وزش باد شدید و گاهی وزش گردوخاک پیش بینی شده است.

وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور پیش بینی می گردد و گردوخاک در بعضی منطقه ها و زابل خواهیم داشت.

منبع: فرارو

به "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا یکشنبه 25 اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا یکشنبه 25 اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید