صنایع، مسئولیت اجتماعی برای حفاظت از محیط زیست را انجام دهند

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، رییس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر استفاده از ظرفیت های رسانه گفت: اطلاع رسانی فعالیت های شاخص و مهم سازمان محیط زیست ضرورت دارد.

صنایع، مسئولیت اجتماعی برای حفاظت از محیط زیست را انجام دهند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ دیدنی ها، علی سلاجقه ظهر امروز از معاونت محیط زیست انسانی سازمان بازدید کرد و در جریان اقدامات اجرا شده در حوزه مسئولیت این معاونت نهاده شد.

سلاجقه با تاکید بر لزوم تبیین اقدامات شاخص و مهم سازمان حفاظت محیط زیست برای عموم مردم گفت: اطلاع رسانی برای محیط زیست ضرورت است و محیط زیست باید در این حوزه بسیار قوی عمل کند.

وی توضیح داد: مسئولان هم باید از اقدامات شاخص این سازمان آگاه شوند؛ بنابراین باید از تمام ظرفیت های رسانه برای اطلاع رسانی حوزه محیط زیست استفاده گردد.

سلاجقه ادامه داد: صنایع باید مسئولیت اجتماعی خود را برای حفاظت از محیط زیست انجام دهند و خسارت و آسیب های محیط زیستی باید به وسیله صنایع بهره بردار جبران گردد.

معاون رییس جمهوری هم چنین گفت: برای اجرای پروژه های مهم در کشور باید ملاحظات زیست محیطی رعایت گردد.

در این ملاقات مسعود تجریشی، معاون محیط زیست انسانی سازمان با اشاره به بعضی از مهمترین اقدامات معاونت انسانی خواهان اطلاع رسانی گسترده از فعالیت های سازمان شد.

لازم به ذکر است، مدیران کل این معاونت گزارش آخرین اقدامات انجام شده در زمینه مقابله با گرد و غبار، ارزیابی اثرات زیست محیطی و مقابله با آلودگی هوا و تغییر اقلیم را ارائه کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "صنایع، مسئولیت اجتماعی برای حفاظت از محیط زیست را انجام دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنایع، مسئولیت اجتماعی برای حفاظت از محیط زیست را انجام دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید