شکایت استقلال از زاهدی فر ، واکنش به حضور استراماچونی در تیم ملی

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: چه کسی گفته استراماچونی می خواهد به تیم ملی برود و اصلا چه کسی این خبر را اعلام یا تائید نموده است؟

شکایت استقلال از زاهدی فر ، واکنش به حضور استراماچونی در تیم ملی

به گزارش وبلاگ دیدنی ها به نقل از فارس امیر حسین فتحی در خصوص شکایت باشگاه استقلال از محمد حسین زاهدی فر گفت: از داور بازی با سپاهان شکایت کردیم چون اعتقاد دارم حق تیم استقلال خورده شده است. پنالتی واضح استقلال در آن بازی گرفته نشد و فکر می کنم شرح دادن درباره آن صحنه گزافه گویی است.

وی در خصوص شایعه حضور استراماچونی در تیم ملی و مباحثی که در این زمینه مطرح شده است، گفت: اولین بار است چنین مسئله ای را می شنوم. چه کسی گفته آقای استراماچونی می خواهد به تیم ملی برود؟ اصلا چه کسی این خبر را اعلام نموده است؟ چه کسی این خبر را تائید نموده است؟ اطلاعی از این موضوعات ندارم و هیچ صحبتی در این زمینه نه با من و نه با همکارانم نشده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص شایعه مذاکره این باشگاه با سرجینیو مهاجم اوراواردز ژاپن، توضیح داد: این هم از آن شایعات است. همانطور که قبلا اعلام کردم و باز هم تاکید می کنم، با سرمربی تیم در این زمینه هماهنگ هستیم و به محض باز شدن پنجره جابجایی در زمینه جذب بازیکن خارجی اقدام می کنیم. این مبحث برای امروز و دیروز نیست و 2-3 ماه است که در حال جمع بندی با سرمربی تیم برای اضافه شدن بازیکن به تیم هستیم. اخباری که در خصوص حضور فلان بازیکن و فلان مهاجم در استقلال مطرح می گردد رسمی نیست و طرفداران به آن توجه نکنند. متاسفانه برخی مواقع اسامی برای حضور در استقلال مطرح می گردد که از شنیدن نام آنها تعجب می کنم.

فتحی در خصوص آخرین شرایط محمد بلبلی و اینکه آیا کمیته استیناف در خصوص بخشش این بازیکن تصمیم جدیدی گرفته است یا خیر گفت: در خصوص این بازیکن در کمیته استیناف صحبت کردیم و بعد از آن هنوز صحبت جدیدی صورت نگرفته است. کمیته استیناف هم چیزی در این زمینه به ما اعلام ننموده است.

وی در خصوص لیست ورود و خروج باشگاه استقلال در نیم فصل دوم، گفت: در این زمینه هنوز با سرمربی تیم صحبت نکردم. همانطور که در خصوص بازیکن جدید باید منتظر فصل جابجایی باشیم در خصوص بقیه موارد هم باید منتظر شروع فصل جابجایی بود.

  • واکنش عضو کمیته داوران به قضاوت جنجالی زاهدی فرد | تمرکز نداشت
منبع: همشهری آنلاین

به "شکایت استقلال از زاهدی فر ، واکنش به حضور استراماچونی در تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت استقلال از زاهدی فر ، واکنش به حضور استراماچونی در تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید