حمله پهپادهای قاصف K2 به پایگاه ملک خالد عربستان

به گزارش وبلاگ دیدنی ها به نقل از تلویزیون المسیره، ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه عملیات های استراتژیک خود علیه اهداف سعودی، ضربه مهلک دیگری را به متجاوزان وارد آوردند.

حمله پهپادهای قاصف K2 به پایگاه ملک خالد عربستان

بر اساس این گزارش، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن از جدیدترین عملیات راهبردی مقاومت در عمق خاک سعودی اطلاع داد. به همین دلیل، سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن از بمباران پایگاه هوایی ملک خالد عربستان سعودی اطلاع داد. یحیی سریع در این ارتباط اعلام نمود: این پایگاه واقع در خمیس مشیط در جنوب عربستان سعودی، هدف قرار گرفته است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تأکید کرد که این حملات بامداد امروز با پهپادهای قاصف K2 صورت گرفته است.

وی تاکید نمود که این حمله در چارچوب پاسخ به افزایش حملات ائتلاف متجاوز سعودی صورت گرفته است. این در حالی است که روز گذشته نیز سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام نمود که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با 3 فروند پهپاد، عمق خاک عربستان سعودی را هدف قرار دادند.

وی با اعلام این خبر گفته بود: به کمک خدا یک عملیات جدید، اهداف نظامی در فرودگاه بین المللی أبها و پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط را هدف قرار داد. یحیی سریع تاکید نمود: این عملیات در چارچوب حق طبیعی و قانونی ما در پاسخ به جنایات متجاوزان و تداوم محاصره یمن صورت گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حمله پهپادهای قاصف K2 به پایگاه ملک خالد عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله پهپادهای قاصف K2 به پایگاه ملک خالد عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید