حراج شخصیت دوست داشتنی فیلم اسپیلبرگ ، با پرداخت 3 میلیون دلار ای تی را به خانه خود ببرید

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، مدل مکانیکی شخصیت ای.تی. که در ساخت فیلمی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ مورد استفاده قرار گرفته بود با ارزش تقریبی چند میلیون دلار در یک حراجی عرضه خواهد شد.

حراج شخصیت دوست داشتنی فیلم اسپیلبرگ ، با پرداخت 3 میلیون دلار ای تی را به خانه خود ببرید

به گزارش وبلاگ دیدنی ها به نقل از گاردین، فیلم سینمایی که استیون اسپیلبرگ در سال 1982 ساخت روایت بازگشت یک موجود فرازمینی به خانه اش را روایت می کرد و اکنون علاقه مندان می توانند نسخه ای که در ساخت این فیلم مورد استفاده قرار گرفته را با پرداخت حدودا 3 میلیون دلار به خانه خود ببرند.

نسخه اصلی ای.تی. که در فیلم سینمایی با همین نام مورد استفاده قرار گرفته بود، به عنوان یکی از آثار ارائه شده در حراجی اشیا نمادین و مجسمه ها: حراجی هالیوود به فروش گذاشته خواهد شد. این حراجی همزمان با چهلمین سالگرد ساخت این اثر است.

این مدل مکانیکی که از آن به عنوان یک شاهکار در عرصه مهندسی یاد می گردد، در اصل به وسیله کارلو راملبالدی طراح ایتالیایی جلوه های ویژه خلق شده است و کارشناسان پیش بینی می نمایند این شیء به قیمت 3 میلیون دلار فروخته گردد.

در این حراجی اشیای دیگری از فیلم های سینمایی مشهور به فروش گذاشته خواهند شد که از جمله آن ها به مجموعه اشیا مربوط فیلم های هری پاتر می توان اشاره نمود. انتظار می رود ارزش کلی این اشیا به صدها هزار دلار برسد. برای مثال یک جارو پرنده مدل نیمبوس 2000 که در فیلم هری پاتر و سنگ جادو استفاده شد، ممکن است تا 100,000دلار فروخته گردد.

یک کت پشمی گروه گریفیندور و یک شال گردن زرد و قرمز گروه گریفیندور که برای هری پاتر طراحی شده است، بین 20,000 الی 30,000 دلار پیش بینی شده است.

این حراجی در هفدهم و هجدهم دسامبر در بورلی هیلز برگزار خواهد شد.

  • برنده اسکار راز تولد خود را فاش کرد
  • تماشایی ترین سریال های دیزنی پلاس که حتما باید ببینید
  • بازگشت بازیگر معروف پس از 20 سال به سینما
منبع: همشهری آنلاین

به "حراج شخصیت دوست داشتنی فیلم اسپیلبرگ ، با پرداخت 3 میلیون دلار ای تی را به خانه خود ببرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حراج شخصیت دوست داشتنی فیلم اسپیلبرگ ، با پرداخت 3 میلیون دلار ای تی را به خانه خود ببرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید