تاکنون 2 داوطلب برای نمایندگی شوشتر ثبت نام نموده اند

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، خبرنگاران/خوزستان فرماندار شوشتر با بیان این که طی روزهای اول و دوم ثبت نام برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تنها دو نفر برای نمایندگی شوشتر ثبت نام کردند، گفت: یک ثبت نامی در تهران داشتیم و یک نفر نیز با حضور در حوزه انتخابیه شوشتر ثبت نام نموده است.

تاکنون 2 داوطلب برای نمایندگی شوشتر ثبت نام نموده اند

حسین پنبه دانه پور در گفت و گو با وبلاگ دیدنی ها، اظهار کرد: از روز نخست ثبت نام نامزدهای انتخاباتی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی تا انتها روز دوم، 2 داوطلب برای نمایندگی شوشتر اقدام به ثبت نام کردند که یک نفر در تهران و یک نفر نیز با حضور در حوزه انتخابیه شوشتر ثبت نام کرد. تعدادی نیز با حضور در فرمانداری شوشتر پیگیر این بودند که برای ثبت نام چه مدارکی احتیاج است.

وی با ابراز رضایت از فرایند ثبت نام در شوشتر، گفت: زیر ساخت لازم نیز از نظر بالا بودن سرعت اینترنت در حوزه انتخابیه شوشتر فراهم شده است و مسئله ای از نظر کُندی سیستم در دو روز برگزاری ثبت نام نداشتیم.

فرماندار شوشتر بیان کرد: پیش بینی می کنیم طی روزهای باقی مانده، استقبال خوبی برای شرکت در انتخابات صورت بگیرد و توصیه ما به داوطلبان این است که باتوجه به این که نمی توان پیش بینی کرد که سرعت اینترنت به دلیل شرایط جوی پیش رو به همین روال باقی بماند، طی امروز و فردا اقدام به ثبت نام نمایند.

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، ثبت نام از نامزدهای انتخاباتی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی که از دهم آذرماه شروع شده است، شانزدهم آذرماه به انتها می رسد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، دوم اسفند امسال برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تاکنون 2 داوطلب برای نمایندگی شوشتر ثبت نام نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکنون 2 داوطلب برای نمایندگی شوشتر ثبت نام نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید