انتقاد نظری از تعطیل نشدن کامل شهر تهران

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، تهران (پانا) - رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت متاسفانه دولت با تعطیل نکردن کامل شهربه جای یاری به حفظ جان مردم به مسائل مردم اضافه نموده است.

انتقاد نظری از تعطیل نشدن کامل شهر تهران

حجت نظری در دویست و پنجاهمین جلسه شورا در تذکری به دولت در خصوص تعطیل کردن یا نکردن پایتخت گفت: در حالی که اعلام شد از شنبه قرار است پایتخت تعطیل گردد آنچه که در عمل و در دستور العمل ابلاغی رخ داد، می توان گفت که هیچ تعطیلی خاصی واقع نشده و حتی دیروز دیدم که به شدت بعضی خیابان ها شلوغ است.

وی ادامه داد: این متاسفانه نشان می دهد که دولت اراده ای برای تعطیلی نداشته و در ظاهر خواسته شهر را تعطیل کند اما در باطن تمام مشاغل اعم از اداری و ... مشغول کارند. این اقدام نمی تواند مانع از شیوع کرونا گردد و تنها چیزی که ایجاد می نماید مسائل بیشتر برای مردم هست.

نظری اضافه نمود: مشخصا کارمندانی هستند که در ظاهر باید تعطیل می شدند اما باید به سرکار بروند، اما فرزندش که باید به مهدکودک می رفت، حالا باید در خانه بماند و کسی نیست که از او نگهداری کند، دولت با این اقدام به جای یاری به جای مردم به مسائل مردم اضافه نموده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "انتقاد نظری از تعطیل نشدن کامل شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد نظری از تعطیل نشدن کامل شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید