الهیان: بعضی مدیران انتصابی درکی از مسائل مردم ندارند

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بعضا مشاهده می گردد که در انتصاب مدیران، اشخاصی در رأس کار گذاشته می شوند که رویکرد جهادی و انقلابی نداشته و سابقه آنها نشان می دهد که درکی از مسائل مردمی از نزدیک ندارند و بعضا غیر متخصص در آن حوزه هستند.

الهیان: بعضی مدیران انتصابی درکی از مسائل مردم ندارند

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، زهره الهیان در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: متاسفانه بعضا مشاهده می گردد که در انتصاب مدیران، اشخاصی در رأس کار گذاشته می شوند که رویکرد جهادی و انقلابی نداشته و سابقه آنها نشان می دهد که درکی از مسائل مردمی از نزدیک ندارند و بعضا غیر متخصص در آن حوزه هستند. لذا خواهشم این است که وزرای محترم تحت فشار و تحمیل انتصابات قرار نگیرند.

وی اضافه کرد: گذاشتن افرادی که سابقه آنها نشان می دهد که رویکرد مردمی، انقلابی و تخصصی نداشتند به معنای استمرار وضعی است که تا به حال وجود داشته و نتیجه آن چیزی جز فقر و تبعیض و ناکارآمدی نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در تذکری به وزیر کشور گفت: درخواست دارم که توجه ویژه به حاشیه کلانشهر تهران داشته باشند، چرا که سر ریز فقر، محرومیت و نابودی کشاورزی در هشت سال گذشته امروز در حاشیه شهر تهران باعث شده که مهاجرت های بی رویه صورت گیرد و منجر به فقر، ناامنی و مسائل جدی مدیریت شهری شده است.

نماینده مردم تهران در ادامه تاکید نمود: باید همه دستگاه های ذیربط ورود نموده و حاشیه شهر تهران را ساماندهی نمایند تا این معضل و آسیب های اجتماعی ناشی از حاشیه نشینی مدیریت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "الهیان: بعضی مدیران انتصابی درکی از مسائل مردم ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهیان: بعضی مدیران انتصابی درکی از مسائل مردم ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید