از دوچرخه های بیدود چه خبر؟

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از کوشش شهرداری و مسئولان شرکت بیدود برای یافتن راه حلی برای برطرف مسائل این دوچرخه های اشتراکی اطلاع داد.

از دوچرخه های بیدود چه خبر؟

یوسف حجت در گفت وگو با وبلاگ دیدنی ها، در خصوص شرایط دوچرخه های بیدود با بیان اینکه این دوچرخه های اشتراکی توسط یک شرکت خصوصی تهیه و اداره می شدند گفت: حالا شرکت مربوطه اعلام نموده است که دچار مشکل اقتصادی شده است.

وی با بیان اینکه شرکت مذکور اعلام نموده به طور میانگین روزانه از هر دوچرخه یک یا دو مرتبه استفاده می شده، ادامه داد: این در حالیست که می بایست روزانه هفت الی هشت مرتبه از هر دوچرخه استفاده گردد تا برای شرکت به صرفه باشد.

حجت در پاسخ به این سوال که آیا این شرکت پیش از اجرای این طرح برآورد اقتصادی نداشته است؟ اضافه کرد: ما نیز در این مورد از مسئولان شرکت سوال کردیم و آنها نیز اعلام کردند که در مطالعات اقتصادی خود اشتباه کردند و حالا در مرحله ضرر قرار دارند.

وی با بیان اینکه در تهران هیچ مد حمل و نقلی بدون یارانه نمی تواند بخوبی کار کند به همین دلیل شهرداری تهران برای اتوبوس و مترو سالانه یارانه های زیادی را پرداخت می نماید، در پاسخ به این سوال که آیا شهرداری به این شرکت یارانه می دهد؟ گفت: بعید می دانم چراکه شهرداری برنامه ای برای ارائه یارانه به دوچرخه های اشتراکی ندارد.

حجت اضافه کرد: دوچرخه های اشتراکی در این مدت عملکرد خوبی داشتند و در حال برگزاری جلسات مشترک برای تهیه و تدوین راه حلی برای برطرف مسائل هستیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص انتها ودیعه مردم که نزد این شرکت باقی مانده نیز گفت: باید این شرکت پول را به مشترکان خود برگرداند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "از دوچرخه های بیدود چه خبر؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از دوچرخه های بیدود چه خبر؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید