خبرنگاران کاهش پرونده های ورودی از اولویت های دادگستری کرمانشاه است

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، کرمانشاه- خبرنگاران- رییس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه یکی از اهداف قضایی دادگستری کاهش پرونده های موجود است، گفت: باید پرونده های موجود را در یک دوره سه ماهه تا خاتمه سال مشخص تکلیف کنیم و راهی جز این نداریم.

خبرنگاران کاهش پرونده های ورودی از اولویت های دادگستری کرمانشاه است

پرویز توسلی زاده عصر پنجشنبه در جمع روسای شعب حقوقی با هدف اقدام اساسی در جهت کاهش موجودی پرونده ها با بیان بعضی آمار از موجودی شعب، اضافه کرد: خوشبختانه آمار بسیاری از شعب با کوشش همکاران قابل تحسین است اما با این وجود بعضی آمارها نشان می دهد که برای ادامه راه باید همت بیشتری نشان داد.

وی توضیح داد: نمی گردد و نمی توان بدون برنامه و با توجه به حجم ورودی ها به موجودی ها انتها داد و همان گونه که گفتیم باید با برنامه ای مدون و کوشش مضاعف در یک دوره سه ماهه این کار را به خاتمه رساند.

در ادامه این نشست، روسای شعب به بیان توضیحات و دلایل خود پرداختند و مسائل موجود در انجام کار را مورد تاکید و ارزیابی قرار دادند.

استان کرمانشاه 2 میلیون نفر جمعیت ساکن در 14 شهرستان، 86 دهستان و 2 هزار و 595 آبادی دارد و 2.4 درصد جمعیت کشور در این استان ساکن هستند که از این تعداد 75 درصد در نقاط شهری و 25 درصد در نقاط روستایی زندگی می نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کاهش پرونده های ورودی از اولویت های دادگستری کرمانشاه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کاهش پرونده های ورودی از اولویت های دادگستری کرمانشاه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید