آپدیت بزرگ بعدی دیویژن 2 بهمن سال جاری منتشر خواهد شد

به گزارش وبلاگ دیدنی ها، آپدیت بزرگ دیویژن 2 که مدت زیادی در حال ساخت است، در ماه فوریه میلادی (بهمن یا اوایل اسفند) سال جاری عرضه خواهد شد. طبق گفته های یوبیسافت این به روزرسانی دارای حالت های تازه چند نفره بوده که برای کل فرنچایز تازه است. یوبیسافت پیشتر اعلام نموده بود که این آپدیت در اواخر سال 2021 عرضه خواهد شد.

آپدیت بزرگ بعدی دیویژن 2 بهمن سال جاری منتشر خواهد شد

محتوای نو دیویژن 2 در ماه مارچ معرفی گردید. در ابتدا یوبیسافت تصمیم داشت تا پشتیبانی از این بازی را قطع کند. یعنی قرار بود آپدیت دسامبر سال 2020 آخرین به روزرسانی این بازی باشد. از آن زمان آپدیت ها بیشتر حالت دوره ای از فصل های قبلی این بازی داشته است. این طور که معین شده یوبیسافت در حال کار روی یک به روزرسانی بزرگ بوده است.

این استودیو بازی خبر نو را در وبسایتش خاطرنشان کرد. یوبیسافت شرح داد که تصمیم دارد به روزرسانی نو با محتوای مهم را در فوریه سال 2022 عرضه کند. طبق گفته های یوبیسافت این به روزرسانی محتوای بسیار مهم و معین در کنار یک حالت چند نفره نو خواهد داشت.

در سایت نوشته شده:

درست است که یوبیسافت اعلام نموده که هنوز زود است تا تمام اطلاعات موجود برای این به وزرسانی را به اشتراک بگذارد ولی گفته که این به روزرسانی حریصانه ترین کاری است که تا به حال انجام داده است. این ناشر قرار است تا Intelligence Annex را دوباره معرفی نموده و ماهانه این بازی را تغییر دهد.

رونمایی کامل از این به روزرسانی در ژانویه سال بعد میلادی انحام خواهد گرفت. یوبیسافت در ادامه گفت که تمام کوشش خود را خواهد نمود تا برترین تجربه را به کاربران ارائه دهد. همین طور اینکه نظر کاربران را حتما جمع آوری نموده و در بازی اعمال خواهد نمود.

بازی دیویژن 2 از زمان عرضه موفقیت چندانی کسب نکرد. یوبیسافت هم در جریان این ماجرا بود و قصد به ادامه آن نداشت. حال این طور که به نظر می رسد به روزرسانی نو قرار است بازی را به طور کامل تغییر دهد. اهمیت این آپدیت به حدی است که یوبیسافت از تصمیم خود دست کشیده و قصد ادامه پشتیبانی از آن را دارد. بازی دیویژن هواداران خاص خود را داشته و بسیاری از افراد به آن علاقه مند هستند. باید صبر کنیم و ببینیم که آیا شرایط این بازی با آپدیت نو بهتر خواهد شد یا نه.

منبع: Eurogamer.net

منبع: دیجیکالا مگ

به "آپدیت بزرگ بعدی دیویژن 2 بهمن سال جاری منتشر خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت بزرگ بعدی دیویژن 2 بهمن سال جاری منتشر خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید